دکمه موبایل منو

اخبار

80 بانوی خلیل آبادی به شوق زیارت به مشهد اعزام شدند

80 بانوی خلیل آبادی به شوق زیارت به مشهد اعزام شدند
رئیس کمیته امداد خلیل آباد گفت: 80 بانوی خلیل آبادی متشکل از مادران و دختران تحت حمایت به شوق عتبه بوسی و زیارت بارگاه امام رضا(ع) به مشهد مقدس راهی شدند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا حسین پور افزود: شوق زیارت طرحی است که با مشارکت کمیته امداد و خیران برای زیارت ائمه اطهار(ع) با هدف برنامه های فرهنگی ومعنوی برای مشتاقانی که سالها به زیارت نرفته اند و یا تاکنون موفق به زیارت نشده اند اجرا می شود.
وی ادامه داد: در این طرح بستر زیارت امام رضا(ع) در مشهد مقدس، زیارت حضرت فاطمه معصومه(س) در قم و عتبات عالیات در کشور عراق با مشارکت نیکوکاران فراهم می شود و مددجویان زائر به این اماکن زیارتی اعزام می شوند.
حسین پور اظهار کرد: طرح شوق زیارت در قالب اردو و دوره های آموزشی در مشهد مقدس برگزار می شود که در آن از دانش آموزان و دانشجویان برتر، زنان سرپرست خانوار موفق، سالمندان نمونه دارای فرزندان موفق و کارآفرینان نمونه انتخاب و اعزام می شوند.
رئیس کمیته امداد خلیل آباد مدت اقامت زائران مددجو در مشهد مقدس را یک شب و دو روز اعلام کرد و ادامه داد: برای اعزام این زائران به مشهد با مشارکت کمیته امداد و خیران هشت میلیون تومان اعتبار هزینه شد.
وی با عنوان اینکه اکنون سه هزار و 340 خانوار شامل 6 هزار و 210 نفر تحت حمایت خدمات این اداره هستند افزود: ماهانه برای هزار و 780 خانوار با جمعیت سه هزار و 10 نفر مستمری واریز می شود و باقی مددجویان از یک یا چند خدمت بهره مند هستند.
حسین پور با تأکید بر اینکه 108 یتیم و 156 فرزند محسنین تحت حمایت خدمات کمیته امداد خلیل آباد هستند که در حال حاضر 978 حامی از ایتام و 502 حامی از فرزندان مشمول طرح محسنین حمایت می کنند اعلام کرد: خوشبختانه همه ایتام و فرزندان محسنین دارای حامی هستند و به طور میانگین ماهانه هر فرزند یتیم 500 هزار تومان و هر فرزند محسنین 150 هزار تومان دریافت می کنند.
شایسته ذکر است: نیکوکاران می توانند با شماره گیری کد # 05122 * 8877 * نسبت به مشارکت با طرح شوق زیارت برای شهرستان خلیل آباید اقدام کنند.

انتهای پیام

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴
تعداد بازدید : ۲۶
کد خبر : ۱,۴۳۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید