دکمه موبایل منو

اخبار

انجام کارهای بزرگ اشتغال‌زایی کمیته امداد در مناطق محروم

انجام کارهای بزرگ اشتغال‌زایی کمیته امداد در مناطق محروم
کمیته امداد با ورود به بحث اشتغال در مناطق محروم شهرها و روستا اقدامات بزرگی را برای نیازمندان تحت حمایت انجام داده است.
فرماندار کاشمر در اختتامیه برنامه استارت تاپ کمیته امداد شرکت و سخنرانی کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدعلی نبی پور، فرماندار کاشمر بابیان اینکه کمیته امداد فعالیت‌های خود را توسعه داده است گفت: تغییر رویکرد و توسعه خدمات این نهاد ارزشمند است به‌طوری‌که همه دستگاه‌های اجرایی و دولت نیز به استقبال این کاررفته و کمک‌های جدی‌تری را به کمیته امداد کردند.
وی بیان کرد: یکی از مأموریت‌های انقلاب اسلامی توجه به مناطق محروم و کمک به نیروهای جوان و خلاق ساکن در این مناطق است تا پیشرفت و آبادانی را در کشور شاهد باشیم.
نبی پور به هم‌افزایی مناسب بین همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان اشاره کرد و افزود: با این امر نتیجه کار چند برابر و به موفقیت نزدیک‌تر می‌شویم.
وی با اشاره به همکاری مناسب بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد اظهار کرد: با جدیت و نظارت صورت گرفته توسط کمیته امداد کمترین انحراف و بدهکاری بین مجریان طرح‌های خودکفایی این نهاد به چشم می‌خورد که این امر نشان از هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی صحیح است.
فرماندار کاشمر با اعلام اینکه اجرای برنامه‌های کارآفرینی نوین استارت تاپ توسط کمیته امداد اقدام خوبی است افزود: استفاده از کسب‌وکارهای نوین و جدید برنامه خوبی است که توسط این نهاد شروع‌شده و این روش علاوه بر ارزش‌آفرینی به ایجاد شغل پایدار نیز می‌انجامد.
نبی پور ضمن تشکر از همه دستگاه‌های شهرستان که با کمیته امداد همکاری دارند افزود: امیدوارم همه کارکنان شاغل در دستگاه‌های دولتی و خصوصی و مشاغل مختلف در کنار شغل اصلی خود امدادگر باشند و از فرصت پیش‌آمده که خدمت به محرومان است نهایت استفاده را کنند.

انتهای پیام

۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷
تعداد بازدید : ۴۳
کد خبر : ۹۶۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید