دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۸ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۰:۱۷
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۵۷۰۱۰
گزارشگر : ۶۷
همزمان با روزهای عرفه و عید قربان

استقرار 350 پایگاه دریافت نذورات مردم در خراسان رضوی

(چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶) ۱۰:۱۷

350 پایگاه کمیته امداد در استان خراسان رضوی مستقر می‌شوند تا نذورات نقدی و غیرنقدی نیکوکاران در عید قربان را به نفع مددجویان کمیته امداد دریافت و در کمترین زمان میان آنها توزیع کنند.

 معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی برنامه های این نهاد در روزهای عرفه و عید قربان را تشریح کرد.

سلمان دانشور معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی در گفت و گو با سایت خبری کمیته امداد گفت: 350 پایگاه کمیته امداد در مراکز نیکوکاری، مساجد، معابر عمومی، مجتمع های تجاری، اصناف، ادارات، مجتمع های مسکونی و کشتارگاه ها مستقر می شوند تا کمک های نقدی و غیر نقدی نیکوکاران مومن را به نفع مددجویان کمیته امداد جذب و در اسرع وقت بین آنها توزیع کنند.

 

وی با اعلام اینکه 25 پایگاه در مشهد مقدس و در روزهای عرفه و عید قربان استقرار پیدا می کنند، افزود: مشارکت نیکوکاران در عید قربان سال گذشته با کمیته امداد خراسان رضوی یک میلیارد و 700 میلیون تومان بوده که بر این اساس برنامه ریزی هایی صورت گرفته تا میزان جذب امسال در استان به هشت میلیارد و 500 میلیون تومان برسد.

 

 دانشور، با اشاره به اینکه مومنان نیکوکار برای اهدای نذورات نقدی و گوشت قربانی در روزهای عرفه و عید قربان می توانند به پایگاه های مستقر این نهاد در سراسر استان مراجعه کنند، بیان کرد: این پایگاه ها در روزهای عرفه و عید قربان از صبح تا بعد از نماز مغرب فعال وآماده جذب مشارکت های مردمی هستند.

 

وی با اعلام این خبر که اجرای طرح ضحی در کمیته امداد مربوط به روز عید قربان است و مردم می توانند با مشارکت های نقدی و غیر نقدی از طریق نذورات و قربانی به نفع نیازمندان و مددجویان اقدام کنند، افزود: نیکوکاران می توانند کمک های نقدی خود را نزد بانک ملی به شماره حساب 0105224406000 و یا شماره کارت 1111-9551-9918-6037 با شناسه واریزی 38731 واریز کنند.

 

دانشور، بهره گیری از روش های الکترونیکی در این نهاد را عنوان کرد و ادامه داد: نیکوکاران می توانند با شماره گیری کد # 051 * 8877 * از طریق دستگاه تلفن همراه خود اقدام و در صورت هر گونه سوال و اخذ راهنمایی با شماره تلفن 38532519- 051 تماس برقرار کنند.

 

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۹۰
(چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶) ۱۰:۱۷پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید