دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۷:۱۵
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۵۷۴۴۲
گزارشگر : ۶۷

887 فرزند محسنین در خراسان رضوی حامی ندارند

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۷:۱۵

هم اکنون از هشت هزار و 407 فرزند مشمول طرح اکرام محسنین در خراسان رضوی 887 نفر آنها بدون حامی هستند.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی میزان جذب حامی و درآمد در دهه ولایت را اعلام کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سلمان دانشور معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: در دهه ولایت  45 پایگاه جذب حامی در سطح خراسان رضوی مستقر شده بود که در مجموع در این مدت 606 نیکوکار حمایت از 620 یتم و فرزند محسنین را متعهد شدند.

وی حداقل مشارکت نقدی نیکوکاران با طرح اکرام را ماهیانه 30 هزار تومان عنوان کرد و افزود: 378 نیکوکار سرپرستی 390 فرزند یتیم و 228 نیکوکار دیگر سرپرستی 230 فرزند محسنین (فرزندان خانواده های نیازمند) را متعهد شدند که در  مجموع با مشارکت نیکوکاران در پایگاه های دهه ولایت 33 میلیون و 900 هزار تومان به صورت نقدی به حساب فرزندان واریز شد.

دانشور میزان نیکوکاران جذب شده سال 95 از طریق استقرار پایگاه های حامی یابی طرح های اکرام ایتام و محسنین را 12 هزار و 713 نفر اعلام کرد و ادامه داد: در سال  گذشته هشت هزار و 354 نفر در طرح اکرام ایتام و چهار هزار و 238 در طرح اکرام محسنین جذب شدند.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد استان خراسان رضوی  گفت: هم اکنون12 هزار و 410 فرزند یتیم تحت حمایت خدمات کمیته امداد هستند که68 هزار و 762 نیکوکار سرپرستی آنها را متهعد شدند.

وی با اشاره به اینکه طرح اکرام محسنین مربوط به حمایت از فرزندان خانواده های نیازمند دارای پدر است  ادامه داد: هفت هزار و 520 نفر از فرزندان خانواده های نیازمند  از حمایت های نیکوکارانه 20هزار و 880 حامی در سال جاری بهره مند هستند.

دانشور گفت: خوشبختانه در استان خراسان رضوی همه ایتام دارای حامی هستند اما فرزندان خانواده های محسنین نیاز به همراهی و کمک بیش از پیش نیکوکاران دارند. هم اکنون از هشت هزار و 407  فرزند مشمول طرح اکرام محسنین در خراسان رضوی 887 نفر آنها بدون حامی  هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۴۶
(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۷:۱۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید