اخبار

در اولین روز فصل زمستان؛

توزیع وسایل گرمایشی و البسه گرم بین مددجویان کمیته امداد بردسکن

توزیع وسایل گرمایشی و البسه گرم بین مددجویان کمیته امداد بردسکن
رئیس کمیته امداد بردسکن با اشاره به شروع فصل زمستان وآستانه فصل سرما گفت: با مشارکت خیران و حامیان طرح اکرام ایتام وسایل گرمایشی و البسه گرم با اولویت خانواده های یتیم و مناطق محروم در حال توزیع است.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید کاظم حسینی، رئیس کمیته امداد بردسکن گفت: جمعی از حامیان طرح اکرام ایتام و خیران  120دستگاه بخاری به ارزش کلی 75 میلیون تومان و 50 عدد بافت زنانه به ارزش پنج میلیون تومان را به کمیته امداد این شهرستان اهدا کردند تا با اولویت خانواده های یتیم و مناطق محروم توزیع شود که درحال این اقدام هستیم.
وی افزود: با وجود مشارکت و همراهی نیکوکاران و خیران در مناسبت ها و ایام ویژه سال با مددجویان و اقشار نیازمند همچنان 200 خانوار فاقد بخاری، 50 خانوار فاقد آبگرمکن و مددجویانی فاقد البسه گرم هستند که امیدواریم در این روزها که شروع فصل زمستان است زمینه رفع این مشکل فراهم شود.
حسینی با اعلام اینکه همه ایتام و فرزندان محسنین دارای حامی هستند اظهار کرد: هزار و 230 حامی در طرح اکرام ایتام و 535 حامی در طرح محسنین با کمیته امداد همکاری می کنند.
وی ادامه داد: اکنون این اداره به 300 یتیم و 405 فرزند محسنین زیر 18 سال خدمات ارائه می دهد.
رئیس کمیته امداد بردسکن اعلام کرد: در شرایط اقتصادی کنونی این اداره به سه هزار و 250 خانوار با پنج هزار و 500 نفر خدمات ارائه می دهد.

انتهای پیام

۱ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۰۴
تعداد بازدید : ۶۸
کد خبر : ۱,۱۳۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید