اخبار

خانواده های فیروزه ای، در بخش انشعابات 600 خدمت رایگان گرفتند

خانواده های فیروزه ای، در بخش انشعابات 600 خدمت رایگان گرفتند
رئیس کمیته امداد فیروزه گفت: در 9 ماهه امسال 600 خانواده مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فیروزه از مزایای نصب انشعابات رایگان بهره مند شدند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس درودی، رئیس کمیته امداد فیروزه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 600 خانواده از مددجویان تحت حمایت این اداره از مزایای معافیت از پرداخت نصب انشعابات آب، برق و گاز با ارزش ریالی  بیش از 134 میلیون و 500 هزار تومان بهره مندشدند. 
وی با عنوان اینکه طبق قانون بودجه مصوب سال 94 معافیت پرداخت انشعابات برای رفاه هرچه بیشتر اقشار محروم و نیازمندان است افزود: معافیت هزینه های نصب انشعابات آب، برق و گاز برای مددجویان تحت حمایت برای یک بار انجام می شود و این امر در واحد مسکونی مطابق با الگوی مصرف خواهد بود.
درودی به گازکشی جدید در برخی مناطق شهرستان اشاره و اظهار کرد: بیشترین نصب انشعاب رایگان در شهرستان برای گاز بوده که فراوانی آن به 550 مورد می رسد.
رئیس کمیته امداد فیروزه اعلام کرد: انشعابات رایگان نصب شده به ترتیب شامل 550 مورد کنتور گاز، 27 مورد کنتور آب و 23 مورد کنتور برق بوده است.
وی اعلام کرد: اکنون دو هزار و 846 خانوار با جمعیت 4 هزار و 347 نفر از خدمات این بهره مند هستند که تنها برای 2 هزار و 231 خانوار با 3 هزار و 377 نفر مستمری این نهاد به صورت ماهانه واریز می شود.
شایسته ذکر است: شهرستان فیروزه در غرب مرکز استان ودر مسیر جاده نیشابور به سبزوار قرار دارد که 90 درصد مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان ساکن روستاها هستند. 
انتهای پیام
۱۰ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۲۰
تعداد بازدید : ۶۶
کد خبر : ۱,۱۸۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید