اخبار

در 9ماهه امسال؛

کمک های مردمی به مراکز نیکوکاری کاشمر از 1.5 میلیارد تومان گذشت

کمک های مردمی به مراکز نیکوکاری کاشمر از 1.5 میلیارد تومان گذشت
رئیس کمیته امداد کاشمر گفت: نیکوکاران و خیران در 9 ماهه امسال به سه مرکز نیکوکاری فعال در سطح شهرستان بیش از یک میلیارد و 500 میلیون تومان کمک کردند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید سعید عبدالله زاده، رئیس کمیته امداد کاشمر با بیان اینکه نیکوکاران و خیران در 9 ماهه امسال به سه مرکز نیکوکاری فعال در سطح شهرستان بیش از یک میلیارد و 500 میلیون تومان کمک کردند افزود: کمک های صورت گرفته در بخش های نقد، کالا و ارائه خدمت بوده که در امور مختلف نیازمندان هزینه شده است.
وی به افتتاح چهارمین مرکز نیکوکاری در بخش کوهسرخ با عنوان مرکز نیکوکاری ولایت اشاره کرد و افزود: از مجموع مشارکت های جذب شده در سه مرکز نیکوکاری فعال در شهرستان کاشمر بیش از 196 میلیون تومان نقدی، حدود 160 میلیون تومان اهدای کالا و بیش از یک میلیارد و 150 میلیون تومان به صورت ارائه خدمات صورت گرفته است.
عبدالله زاده با اشاره به اینکه این اداره آمادگی دارد تا با اصناف و افراد خیر به منظور ارائه خدمات تخفیف دار و یا رایگان همکاری کند افزود: ارائه خدمات در مراکز نیکوکاری شامل امور درمانی، پزشکی، دارو، مسکن و تحصیلی است.
رئیس کمیته امداد کاشمر ادامه داد: در 9 ماهه امسال مرکز نیکوکاری ولی عصر(عج) یک میلیارد و 156 میلیون تومان، مرکز امام علی(ع) بیش از 218 میلیون تومان و مرکز نیکوکاری پنجتن حدود 50 میلیون تومان کمک های مردمی را جذب و در امور نیازمندان محله خود هزینه کرده اند.
عبدالله زاده بیان داشت : در جریان بازدید آسوده مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی از کاشمر حجت الاسلام ابوالقاسم خوش خلق به عنوان رئیس مرکز نیکوکاری ولایت در بخش کوهسرخ در شهرستان کاشمر معرفی ومنصوب  شد.

انتهای پیام

۱۶ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۲۰
تعداد بازدید : ۱۰۹
کد خبر : ۱,۲۲۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید