اخبار

با مشارکت خیران و کمیته امداد؛

اعزام 42 مددجوی زائر به عتبات عالیات

اعزام 42 مددجوی زائر به عتبات عالیات
رئیس کمیته امداد رشتخوار گفت: از ابتدای امسال تاکنون 42 زائر با مشارکت خیران و کمیته امداد به زیارت ائمه معصومین به عتبات عالیات اعزام و رهسپار شدند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید حسین زاده، رئیس کمیته امداد رشتخوار افزود: اعزام مددجویان به اماکن و بقعه های زیارتی یکی از برنامه های حوزه فرهنگی است تا مشکلات مالی خانواده ها عاملی برای سلب توفیق زیارت نشود.
وی اعلام کرد: طرح شوق زیارت با هدف فراهم کردن زمینه مساعد برای تشرف مددجویان و افراد نیازمند به زیارت ائمه اطهار(ع) در مشهد، قم وعتبات عالیات با مشارکت خیران اجرا می شود.
حسین زاده اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون با مشارکت خیران و منابع داخلی کمیته امداد 42 مددجو به قصد زیارت ائمه اطهار مدفون در عتبات راهی کشور عراق شدند که 37 زائر مربوط به اربعین و مابقی در دیگر ایام بوده است.
وی ادامه داد: با مشارکت پنج میلیون تومانی یک نیکوکار 3 مددجویی که تاکنون به زیارت امام حسین (ع) نرفته بودند، راهی این سفر شدند.
رئیس کمیته امداد رشتخوار عنوان کرد: نیکوکاران می توانند به منظور مشارکت با مددجویان تحت حمایت این نهاد در این طرح فرهنگی معنوی کد  # 051 * 8877 * را با استفاده از تلفن همراه خود شماره گیری کنند.
همچنین وی یادآور شد: اکنون سه هزار و 300 خانوار با هفت هزار و 400 نفر از تمام خدمات کمیته امداد در رشتخوار بهره مند هستند.

انتهای پیام

۱۷ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۰۴
تعداد بازدید : ۶۳
کد خبر : ۱,۲۴۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید