اخبار

از ابتدای امسال تاکنون؛

64 نوعروس بردسکن باحمایت کمیته امداد راهی خانه بخت شدند

64 نوعروس بردسکن باحمایت کمیته امداد راهی خانه بخت شدند
رئیس کمیته امداد بردسکن راهی شدن 64 نوعروس نیازمند تحت حمایت آن اداره را از ابتدای امسال تاکنون وبا مشارکت خیران و منابع داخلی کمیته امداد خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید کاظم حسینی، رئیس کمیته امداد بردسکن با اعلام اینکه امسال 64 نوعروس راهی خانه بخت شده اند گفت: برای این نوعروسان بیش از 190 میلیون تومان اعتبار از محل کمک های مردمی و منابع داخلی این نهاد هزینه شد.
وی بیان کرد: یکی از فعالیت های شاخص در کمیته امداد ترویج سنت حسنه و اشاعه فرهنگ ازدواج آسان است که کمیته امداد در این بخش با برگزاری دوره های آموزشی مهارت های زندگی و اهدای کمک هزینه ازدواج و یا جهیزیه به خانواده ها اقدام می کند.
حسینی بر مشارکت هرچه بیشتر نیکوکاران در کمک به تامین جهیزیه زوج های جوان و نیازمند تحت حمایت کمیته امداد تاکید کرد و افزود: سنت ازدواج و ترویج فرهنگ انفاق و تقویت روحیه مشارکت های مردمی در جهت کمک به آغاز زندگی مشترک جوانان تحت حمایت از مهمترین اقدامات این اداره محسوب می شود.
وی از همکاری موسسات خیریه و خیران با کمیته امداد بردسکن گفت و افزود: جمعی از خیران و حامیان طرح اکرام با اهدای چهار سری جهیزیه کامل شامل اقلام اساسی و ضروی زندگی به ارزش کلی 34 میلیون تومان زمینه شروع زندگی مشترک چهار نوعروس یتیم را فراهم کردند.
رئیس کمیته امداد بردسکن ادامه داد: خوشبختانه همه نوعروسان راهی خانه بخت شدند و صف دریافت کمک هزینه ازدواج در شهرستان بردسکن وجود ندارد.
حسینی یادآور شد: اکنون این اداره به سه هزار و 250 خانوار مشتمل بر پنج هزار و 708 نفر خدمات ارائه می کند که 1850 خانوار توسط زنان، سرپرستی می شوند.

انتهای پیام

۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۴۰
تعداد بازدید : ۵۳
کد خبر : ۱,۳۶۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید