اخبار

کمیته امداد طلایه دار خدمت به محرومان است

کمیته امداد طلایه دار خدمت به محرومان است
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی کار کردن و فعالیت در کمیته امداد را انجام تکلیف انسانی و دینی دانست.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قاسم علی اکبرزاده، رئیس شورای اسلامی بجستان ضمن تشکر از فعالیت های کمیته امداد که سرآمد است افزود: این نهاد در ارائه خدمت به اقشار نیازمند، مددجویان و مراجعان در همه حوزه های حمایتی و به ویژه حوزه اشتغال جلوتر است.
وی به بومی بودن امدادگران کمیته امداد اشاره و بیان کرد: توقعات مردم از شما بیشتر است چون نسبت به نیازهای منطقه و نیازمندی شهروندان به خوبی آشنایی دارید و ورود مناسب به این بخش طلبیده می شود.
علی اکبرزاده به حوزه اشتغال و توانمند کردن خانواده های نیازمند اشاره کرد و افزود: قدم های کوچک اشتغال در این نهاد به قدم های بزرگ تبدیل می شود که نقش کمیته امداد در این حوزه و در شرایط کنونی اقتصادی بسیار موثر است.
وی با بیان اینکه باید وظایف حوزه کاری را به خوبی انجام داد تا دچار عذاب وجدان نشد افزود: خوشبختانه تسهیلات خوبی در بخش اشتغال توسط کمیته امداد به مردم ارائه شده است که نتایج آن در جامعه کاملا مشهود است.
همچنین در این دیدار محمد مرتضوی، مدیرکمیته امداد بجستان با عنوان اینکه شعار دادن در این نهاد جایگاهی ندارد و باید عملگرا بود گفت: حفظ کرامت و شان مددجویان تحت حمایت بر همه لازم است که کمیته امداد در این بخش با اشتغال زایی و خودکفایی خانواده ها به خوبی اقدام کرده است.
مرتضوی از انعقاد تفاهم نامه دو جانبه با جهادکشاورزی برای راه اندای گلخانه هایی در مقیاس کوچک خبر داد و اعلام کرد: این نهاد در 9 ماهه امسال ...........مورد شغل با .... میلیارد و ..... میلیون تومان اعتبار اجرا کرده که این امر در سال گذشته ............... شغل با هزینه اعتبار ............... تومانی بوده است.
مدیرکمیته امداد بجستان با اعلام اینکه اکنون 122بیمار نیازمند صعب العلاج تحت حمایت این اداره هستند افزود: هزینه ماهانه این بیماران بالاست و کمیته امداد به تنهایی نمی تواند پاسخگو باشد و از همه نیکوکاران و مسئولان در خواست کمک داریم.

انتهای پیام

۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۲۹
تعداد بازدید : ۷۳
کد خبر : ۱,۳۷۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید