اخبار

80 بانوی خلیل آبادی به شوق زیارت به مشهد اعزام شدند

80 بانوی خلیل آبادی به شوق زیارت به مشهد اعزام شدند
رئیس کمیته امداد خلیل آباد گفت: 80 بانوی خلیل آبادی متشکل از مادران و دختران تحت حمایت به شوق عتبه بوسی و زیارت بارگاه امام رضا(ع) به مشهد مقدس راهی شدند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا حسین پور افزود: شوق زیارت طرحی است که با مشارکت کمیته امداد و خیران برای زیارت ائمه اطهار(ع) با هدف برنامه های فرهنگی ومعنوی برای مشتاقانی که سالها به زیارت نرفته اند و یا تاکنون موفق به زیارت نشده اند اجرا می شود.
وی ادامه داد: در این طرح بستر زیارت امام رضا(ع) در مشهد مقدس، زیارت حضرت فاطمه معصومه(س) در قم و عتبات عالیات در کشور عراق با مشارکت نیکوکاران فراهم می شود و مددجویان زائر به این اماکن زیارتی اعزام می شوند.
حسین پور اظهار کرد: طرح شوق زیارت در قالب اردو و دوره های آموزشی در مشهد مقدس برگزار می شود که در آن از دانش آموزان و دانشجویان برتر، زنان سرپرست خانوار موفق، سالمندان نمونه دارای فرزندان موفق و کارآفرینان نمونه انتخاب و اعزام می شوند.
رئیس کمیته امداد خلیل آباد مدت اقامت زائران مددجو در مشهد مقدس را یک شب و دو روز اعلام کرد و ادامه داد: برای اعزام این زائران به مشهد با مشارکت کمیته امداد و خیران هشت میلیون تومان اعتبار هزینه شد.
وی با عنوان اینکه اکنون سه هزار و 340 خانوار شامل 6 هزار و 210 نفر تحت حمایت خدمات این اداره هستند افزود: ماهانه برای هزار و 780 خانوار با جمعیت سه هزار و 10 نفر مستمری واریز می شود و باقی مددجویان از یک یا چند خدمت بهره مند هستند.
حسین پور با تأکید بر اینکه 108 یتیم و 156 فرزند محسنین تحت حمایت خدمات کمیته امداد خلیل آباد هستند که در حال حاضر 978 حامی از ایتام و 502 حامی از فرزندان مشمول طرح محسنین حمایت می کنند اعلام کرد: خوشبختانه همه ایتام و فرزندان محسنین دارای حامی هستند و به طور میانگین ماهانه هر فرزند یتیم 500 هزار تومان و هر فرزند محسنین 150 هزار تومان دریافت می کنند.
شایسته ذکر است: نیکوکاران می توانند با شماره گیری کد # 05122 * 8877 * نسبت به مشارکت با طرح شوق زیارت برای شهرستان خلیل آباید اقدام کنند.

انتهای پیام

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴
تعداد بازدید : ۵۵
کد خبر : ۱,۴۳۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید