اخبار

افتخاری دیگر در عرصه خدمت به محرومان؛

6 خانوار دیگر کمیته امداد مه ولات خانه دار شدند

6 خانوار دیگر کمیته امداد مه ولات خانه دار شدند
رئیس کمیته امداد مه ولات، بهره برداری از 6 باب مسکن مددجویی با اعتبار بیش 250 میلیون تومان را همزمان با ایام الله دهه فجر خبر داد.

رئیس کمیته امداد مه ولات، بهره برداری از 6 باب مسکن مددجویی با اعتبار بیش 250 میلیون تومان را همزمان با ایام الله دهه فجر خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدمهدی علیزاده جوان در مراسم شبی با مردم گفت: اکنون کمیته امداد مه ولات سه هزار و 100 خانواده را مشتمل بر پنج هزار و 745 نفر تحت حمایت دارد که بخشی از آنها بهره مند از تمام خدمات هستند و مابقی فقط در قالب چند خدمت از این اداره خدمات می گیرند.
وی با اشاره به توانمندسازی خانواده های تحت حمایت با کمک به خانه دار شدن آنها اعلام کرد: از ابتدای امسال تاکنون 30 باب مسکن شهری و روستایی ساخته، خرید و تکمیل شد که همزمان با این ایام6 باب آن با بیش از 250 میلیون تومان اعتبار از منابع داخلی کمیته امداد، بانک ها و کمک خیرین به بهره برداری رسید.
علیزاده جوان میزان کمک بلاعوض کمیته امداد به ساخت مسکن در روستاهای شهرستان را 12 تا 15 میلیون تومان برشمرد و ادامه داد: اکنون 550 خانوار شهری و روستایی فاقد مسکن هستند که نیاز به مشارکت دستگاه های مربوطه و نیکوکاران هستیم.
وی با اشاره به اینکه خوشبختانه با حمایت نیکوکاران وحامیان شهرستان هیچ نوعروسی در پشت نوبت دریافت کمک هزینه ازدواج نیست اعلام کرد: با مشارکت یک نیکوکار دو تخته فرش به دو نوعروس یتیم اهدا شد.
رئیس کمیته امداد مه ولات از اطعام 100 مددجوی تحت حمایت با ارزش بیش از یک میلیون تومان با مشارکت نیکوکاران همزمان با قرار داشتن در دهه فجر خبر داد.
علیزاده جوان با عنوان اینکه در این ایام برنامه ای با عنوان شبی با مردم با حضور مسئولان برگزار شد اظهار کرد: در این مراسم علاوه بر جلسه پرسش و پاسخ گزارشی از خدمات ده ماهه کمیته امداد به مردم مه ولات ارائه شد.
شایسته ذکر است: شهرستان مه ولات در جنوب غربی مشهد مقدس و در همسایگی با شهرستان های تربت حیدریه، کاشمر، خلیل آباد، بجستان، گناباد و رشتخوار قرار دارد.

انتهای پیام

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۰۳
تعداد بازدید : ۵۳
کد خبر : ۱,۴۶۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید