اخبار

بهره برداری از 120 طرح دامپروری کمیته امداد

بهره برداری از 120 طرح دامپروری کمیته امداد
رئیس کمیته امداد فیروزه بهره برداری از 120 طرح دامپروری را در دهه فجر به صورت بک جا عنوان کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس درودی با اعلام اینکه دامپروری بیشترین فراوانی ایجاد شغل را دراین شهرستان دارد گفت: این 120 طرح اشتغال در 63 روستای  شهرستان با اعتبار دو میلیارد و 800 میلیون تومان با تامین از منابع داخلی کمیته امداد و بانک ها به بهره برداری رسید.
وی با اشاره به اینکه طرح دامپروری از صرفه اقتصادی خوبی برخودار است اظهار کرد: طرح های دامپروری ایجاد شده در شهرستان شامل گوسفند و گاو است که در این بخش مجریان طرح ها علاوه بر نگهداری و افزایش تعداد دام ها، نسبت به تولید محصولات دامی مانند لبنیات و گوشت در شهرستان سهم خوبی را خواهند داشت.
رئیس کمیته امداد فیروزه بیان کرد: این اداره از ابتدای امسال تاکنون حدود 150 طرح اشتغال را با اعتبار تقریبی سه میلیارد و 400 میلیون تومان ایجاد کرده است.
درودی با تاکید بر اینکه 85 درصد از مددجویان کمیته امداد فیروزه در روستاها ساکن هستند ادامه داد: همزمان با ایام دهه فجر 17 مسکن روستایی ویژه مددجویان تحت حمایت با ارزش 530 میلیون تومان به افتتاح و بهره برداری رسید همچنین 26 مسکن دیگر با اعتبار کلی 143 میلیون تومان در دست ساخت است.
رئیس کمیته امداد فیروزه یادآور شد: دو هزار و 430 خانوار مددجویی  از کمیته امداد فیروزه خدمات دریافت می کنند که بیشترین بخش آنها ساکن مناطق روستایی هستند.
شایسته ذکر است: کمیته امداد فیروزه در کنار سایر دستگاه های شهرستان خدمات و فعالیت های خود را در قالب دو غرفه در نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب به معرض دید عموم قرار داده است.

انتهای پیام 

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲
تعداد بازدید : ۷۳
کد خبر : ۱,۴۷۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید