اخبار

از سال۷۲ تاکنون؛

ساخت ۳۳۰ واحد مسکن مددجویی در مه ولات

ساخت ۳۳۰ واحد مسکن مددجویی در مه ولات
رئیس کمیته امداد مه ولات از خانه دار شدن ۳۳۰ مددجویی تحت حمایت آن اداره از سال ۷۲ تاکنون با مشارکت نیکوکاران و اعتبارات منابع داخلی کمیته امداد خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدمهدی علیزاده جوان با عنوان اینکه این اداره از زمان تشکیل در سال ۷۲ خدمات حمایتی را به خانواده های تحت حمایت ارائه کرده است گفت: این اداره از آن سال تاکنون ۳۳۰ باب مسکن، دو هزار و ۸۶۰ مورد تعمیرات و ۶۲۳ مورد ساخت و بهسازی سرویس بهداشتی و حمام را برای مددجویان تحت حمایت خود انجام داده است.
وی ادامه داد: در ۱۰ ماهه امسال به ۲۷ خانواده شهری و روستایی خدمات خرید و ساخت مسکن در شهر و روستاهای َشهرستان اعطا شد که در این زمینه به مددجویان شهری تا سقف ۲۵ میلیون تومان و به مددجویان روستایی تا سقف ۱۵ میلیون به صورت بلاعوض از منابع داخلی کمیته امداد اهدا شد.
علیزاده جوان میزان کمک به تعمیرات مسکن را تا سقف دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دانست و اعلام کرد: در ۱۰ ماهه امسال برای ۳۵ خانواده تعمیر، تکمیل و بازسازی مسکن انجام شده است.
رئیس کمیته امداد مه ولات با اشاره به اینکه ۴۱ خانواده در نوبت اعطای خدمات مسکن هستند اظهار کرد: ۱۶ خانواده برای خرید و ساخت مسکن شهری و روستایی و مابقی برای دریافت خدمات تعمیر و تکمیل مسکن در نوبت هستند.
وی بیان کرد: این اداره برای ۱۰۳ مورد خدمات مسکن در بخش های خرید و ساخت مسکن و انجام تعمیرات بیش از ۲۳۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان اعتبار را هزینه کرده است.
شایسته ذکر است: کمیته امداد مه ولات در ۱۰ ماهه امسال به ۳۱۰۰ خانوار خدمات ارائه کرده است.

انتهای پیام

 
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۵
تعداد بازدید : ۵۳
کد خبر : ۱,۴۷۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید