اخبار

ارائه خدمات فرهنگی به 920 مددجوی کمیته امداد فیروزه

ارائه خدمات فرهنگی به 920 مددجوی کمیته امداد فیروزه
رئیس کمیته امداد فیروزه گفت: این اداره از ابتدای امسال تاکنون به 920 مددجو خدمات فرهنگی در بخش های مختلف آموزشی، اعزام به اردو و فعالیت های قرآنی ارائه کرده است.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس درودی به التزام پیوست فرهنگی در تمام خدمات ارائه شده به مددجویان اشاره کرد و افزود: برای ارائه خدمات فرهنگی به 920 مددجو بیش از 30 میلیون تومان اعتبار از محل مشارکت های مردمی و نیکوکاران و منابع داخلی کمیته امداد هزینه شد.
وی بیان کرد: خدمات فرهنگی ارائه شده در قالب اردوهای آموزشی- زیارتی، اعزام به عتبات عالیات و اماکن مقدس و برگزاری دوره های آموزشی است.
درودی مهمترین خدمت فرهنگی در کمیته امداد رافراهم کردن زمینه امور تحصیلی و اعطای تسهیلات و امکانات برای ادامه تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان دانست و اعلام کرد: اکنون 300 دانش آموز و 29 دانشجو با کمک کمیته امداد در رده های مختلف تحصیلی مشغول به تحصیل هستند.
رئیس کمیته امداد فیروزه اظهار کرد: آموزش های ارائه شده به مددجویان علاوه بر حوزه های مختلف خانواده، در بخش های قرآنی، آشنایی با سیره ائمه اطهار(ع) را شامل می شود که به صورت فردی، گروهی و اردویی اجرا شده است.
وی بیان کرد: همچنین در سال جاری 313 مددجو به مشهد مقدس، 5 مددجو به قم و 19 مددجو به عتبات عالیات به صورت رایگان مشرف شده اند.
درودی یادآور شد: اکنون 85 درصد مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فیروزه در روستا و 15 درصد در شهر ساکن هستند که در مجموع بیش از سه هزار و 400 خانواده از این اداره خدمت می گیرند.

انتهای پیام

۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹
تعداد بازدید : ۱۵۴
کد خبر : ۱,۵۰۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید