اخبار

دستان پرمهر 1276 نیکوکار بر سر 335 فرزند یتیم و محسنین

دستان پرمهر 1276 نیکوکار بر سر 335 فرزند یتیم و محسنین
رئیس کمیته امداد مه ولات گفت: در 10 ماهه امسال هزار و 276 نیکوکار با مشارکت در طرح های اکرام ایتام و محسنین از 335 فرزند مشمول این طرح ها حمایت های مالی و معنوی کردند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدمهدی علیزاده جوان با اعلام اینکه همه فرزندان مشمول طرح اکرام ایتام و محسنین دارای حامی هستند افزود: این اداره 146 فرزند یتیم و 189 فرزند محسنین را تحت حمایت دارد.
وی با اعلام اینکه همه ایتام و محسنین دارای حامی هستند، بیان کرد: کمک های ارائه شده به فرزندان مشمول طرح اکرام ایتام توسط پدران و مادران معنوی به صورت نقدی، غیر نقدی و خدمات ارائه می شود .
علیزاده جوان ادامه داد: مجموع کمک های نیکوکاران برای فرزندان معنوی خود در طرح اکرام ایتام و محسنین از ابتدای امسال تا پایان دی ماه بیش از 310 میلیون تومان بود.
رئیس کمیته امداد مه ولات اظهار کرد: این اداره برای فرزندان یتیم و محسنین علاوه بر حمایت امور تحصیلی، نسبت به تشویق آنها در امور درسی، اعزام به اردوهای مختلف فرهنگی- آموزشی و ایجاد فضای آشنایی با مشاغل را انجام می دهد.
وی اظهار کرد: کمیته امداد در نظر دارد تا با مشارکت نیکوکاران و حامیان طرح اکرام ایتام برای فرزندان یتیم و محسنین که فاقد مسکن مناسب در شهر و روستا هستند اقدام کند تا دغدغه و استرس این خانواده ها را تا حد امکان کاهش دهد .
عیلزاده جوان با اعلام اینکه نیکوکاران می توانند برای کمک به تامین مسکن نیازمندان و به ویژه فرزندان یتیم و محسنین به دفتر این اداره در شهرستان مه ولات مراجعه کنند، یادآور شد: خیران به صورت غیر حضوری و با استفاده از گوشی تلفن همراه خود و با شماره گیری کد # 05118 * 8877 * می توانند کمک های نقدی داشته باشند.

انتهای پیام

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۲۰
تعداد بازدید : ۳۱
کد خبر : ۱,۵۱۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید