اخبار

اهدای 102 سری جهیزیه به نو عروسان کمیته امداد

اهدای 102 سری جهیزیه به نو عروسان کمیته امداد
رئیس کمیته امداد زاوه گفت: از ابتدای امسال تاکنون 102 سری کمک هزینه ازدواج و یا جهیزیه به ارزش بیش از 300 میلیون تومان به نوعروسان تحت حمایت این اداره اهدا شد.
به گزارش خبری کمیته امداد، مهدی عبدی افزود: با همت خیران نیک اندیش اهدای  102 کمک هزینه ازدواج و یا جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد زاوه صوت گرفت که برای این امر 300 میلیون تومان از محل منابع داخلی این نهاد و مشارکت های مردمی به تامین شد.
وی ادامه داد: جهیزیه های اهدایی شامل کالاهای ایرانی و اساسی مانند یخچال، فرش، تلویزیون و لوازم ضروری آشپزخانه بود که در این بخش کمیته امداد با برخی از موسسات خیریه و نیکوکاران بصورت مشارکتی اقدام کرد.
عبدی به برگزاری دوره های آموزش مهارت های زندگی اشاره کرد و افزود: با آموزش مهارت های زندگی به نوعروسان زمینه زندگی موفق وپایدار آنان رقم می خورد و خوشبختانه با مشارکت خیرین صف اهدای جهیزیه و یا کمک هزینه ازدواج به نودامادهای تحت حمایت برداشته شده است.
عبدی اعلام کرد: از دیگر خدمات این اداره به زوج های جوان توانمند کردن آنها با ایجاد اشتغال است که در این خصوص ارائه آموزش های شغلی تا نظارت های مستمر انجام می شود.
رئیس کمیته امداد زاوه اظهار کرد: این اداره در جهت ترویج فرهنگ ازدواج آسان و دوری از تجملات حرکت می کند و مشارکت دستگاههای دولتی ونیکوکاران می تواند دراین برنامه های معنوی و حسنه نقش بسزایی داشته باشد.
شایسته ذکر است: شهرستان زاوه در جنوب مشهد مقدس و در مجاورت با شهرستان های تربت حیدریه، رشتخوار، خواف، باخرز، تربت جام و فریمان است.

انتهای پیام

۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۵۲
تعداد بازدید : ۴۵
کد خبر : ۱,۵۳۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید