اخبار

رئیس آموزش و پرورش کاشمر؛

تاکید بر تبدیل محدودیت ها به فرصت های سازنده

تاکید بر تبدیل محدودیت ها به فرصت های سازنده
رئیس آموزش و پرورش کاشمر تاکید کرد: دانش آموزان باید محدودیت های ایجاد شده در زندگی را به فرصت تبدیل کنند و از هیچ تلاشی برای رسیدن به خواسته هایشان کوتاهی نکنند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی طاهریان در جمع مسئولان کمیته امداد کاشمر و دانش آموزان مددجو در مجتمع آموزشی وتربیتی نیمه شعبان با عنوان اینکه فقر نباید زمینه ای برای عدم موفقیت افراد محسوب شود، گفت: بیشتر افرادی که به توفیقاتی دست پیدا کرده و از طبقه اجتماعی خود فراتر رفته و شاخص شدند، در زندگی اولیه خودشان دچار مشکلات عدیده ای بودند که با تلاش و پشتکار خود موفق به رفع آنها شدند.
وی با اشاره به اینکه فقر و محرومیت نباید عاملی برای ترک تحصیل باشد افزود: افراد موفق به تهدیدها و محرومیت با  چشم فرصت نگاه می کنند تا از آنها برای خود پله ترقی درست کنند و بالا روند و از خودشان برای سایران الگو بسازند.
طاهریان به حمایت های کمیته امداد از دانش آموزان نیازمند اشاره کرد و ادامه داد: فعالیت های این اداره در این جهت بسیار مطلوب است که امیدواریم با توجه به ارائه خدمات در این سطح شاهد موفقیت های هرچه بیشتر دانش آموزان مددجوی کمیته امداد و اقشار نیازمند باشیم.
 همچنین در ای دیدار رئیس کمیته امداد کاشمر با عنوان اینکه اکنون 10 هزار و 318 خانوار با 19 هزار 819  نفر تحت حمایت خدمات این اداره هستند اعلام کرد: اکنون 819 دانش آموز و 154 دانشجو از این اداره بهره مند هستند.
سید سعید عبدالله زاده بیان کرد: این اداره به دانش آموزان و دانشجویان ساکن در مجتمع شبانه روزی علاوه بر رسیدگی امور تحصیلی زمینه آشنایی با مشاغل، برگزاری دوره های آموزشی و محافل معنوی و قرآنی و ادعیه خوانی را دارند.
شایسته ذکر است: شهرستان کاشمر به عنوان دومین شهر زیارتی استان پس از مشهد مقدس در جنوب غربی مرکز استان قرار دارد.

انتهای پیام

۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۲۲
تعداد بازدید : ۴۲
کد خبر : ۱,۵۵۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید