اخبار

افتتاح اولین مرکز نیکوکاری کارآفرینی و توانمندسازی در مه ولات

افتتاح اولین مرکز نیکوکاری کارآفرینی و توانمندسازی در مه ولات
رئیس کمیته امداد مه ولات از افتتاح و راه اندازی اولین مرکز نیکوکاری کارآفرینی و توانمندسازی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدمهدی علیزاده جوان گفت: مراکز نیکوکاری شناسایی نیازمندان محل را انجام می دهند و کمک های جذب شده بدون هیچ واسطه ای توسط خیران به نیازمندان اهدا می شود و در این بین  کار کمیته امداد فقط نظارت بر کارکرد این مراکز است.
وی ادامه داد: نیکوکاران در 11 ماهه امسال یک میلیارد و 600 میلیون تومان کمک های به صورت نقدی، غیر نقدی و خدمات به کمیته امداد مه ولات اهداء کرده اند که این امر اعتماد مردم به این نهاد را نشان می دهد.
علیزاده جوان با عنوان اینکه در مه ولات اقلام زکات واجب وجود ندارد، ادامه داد: در 11 ماهه امسال 519 میلیون تومان زکات به صورت نقدی، غیر نقدی، فطریه و کفاره به کمیته امداد پرداخت شد
رئیس کمیته امداد مه ولات با بیان اینکه  ماهانه600 میلیون تومان در بخش مستمری برای سه هزار و 100 خانوار واریز می شود اعلام کرد: این اداره برای توانمندسازی خانواده ها نزدیک به پنج میلیارد تومان وام کارگشایی و اشتغال پرداخت کرده است. 
علیزاده جوان به14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد اشاره کرد و افزود: این نهاد هرکاری که درتامین زندگی و حفظ منزلت خانواده ها لازم است را برای خانواده های تحت حمایت انجام می دهد .
وی ادامه داد: با افتتاح و راه اندازی این مرکز نیکوکاری سه هزار و 100 خانواده نیازمند و مددجو از خدمات این مرکز بهره مند می شوند.
شایسته ذکر است: حجت الاسلام عقیل مومنی مسئول هیت عامل مرکز نیکوکاری کارآفرینی و توانمندسازی حضرت رقیه(س) در مسجد جامع شهرستان فیض آباد معرفی شده است.

انتهای پیام

۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵
تعداد بازدید : ۱۰۴
کد خبر : ۱,۵۸۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید