اخبار

‎به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری؛

46 مددجوی قوچانی لباس سفید عروس پوشیدند

46 مددجوی قوچانی لباس سفید عروس پوشیدند
رئیس کمیته امداد قوچان گفت: همزمان با هفته احسان و نیکوکاری 46 نوعروس تحت حمایت این اداره با پوشیدن لباس سفید بخت و دریافت کمک هزینه ازدواج راهی خانه بخت شدند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن دهقانی از ازدواج با عنوان سنت حسنه نبوی یاد کرد و افزود: این اداره در قوچان امسال 179 نوعروس نیازمند و تحت حمایت را پس از گذراندن دوره های آموزش مهارت های زندگی راهی خانه بخت کرد.
وی با اشاره به اینکه کمک هزینه ازدواج به نوعروسان دو میلیون تومان و اهدای جهیزیه شامل کالاهای اساسی به صورت مشارکتی با ارزش پنج میلیون تومان صورت می گیرد، اظهار کرد: در مجموع برای 179 نوعروس 428 میلیون تومان اعتبار به صورت نقدی و یا اهدای جهیزیه انجام شد.
دهقانی این مساله را که در هفته احسان و نیکوکاری 46 نوعروس با تامین اعتبار 130 میلیون تومان از منابع داخلی کمیته امداد و مشارکت های مردمی راهی خانه بخت شدند، عنوان کرد.
رئیس کمیته امداد قوچان ادامه داد: نوعروسان در تمام زمینه های زندگی می توانند از خدمات مشاوره ای و آموزش های فردی و گروهی این اداره به صورت رایگان بهره مند شوند.
دهقانی گفت: کمیته امداد در کنار تمام خدمات فرهنگی، در صورت بیکاری داماد خانواده های مددجو، شرایط اشتغالزایی را برای همسران این نوعروسان می کند.
شایسته ذکر است: شهرستان قوچان در 120 کیلومتری مشهد مقدس قرار دارد.

انتهای پیام

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۲۴
تعداد بازدید : ۵۹
کد خبر : ۱,۶۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید