اخبار

با حضور استاندار خراسان رضوی صورت گرفت؛

بهره برداری از دو طرح اشتغالزایی کمیته امداد فیروزه

بهره برداری از  دو طرح اشتغالزایی کمیته امداد فیروزه
رئیس کمیته امداد فیروزه گفت: با حضور استاندار خراسان رضوی، مدیرکل این نهاد و جمعی از مسئولان محلی دو طرح اشتغالزایی کمیته امداد با یک میلیارد و 350 میلیون تومان اعتبار به بهره برداری رسید.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس درودی افزود: کارگاه پوشاک با اعتبار 250 میلیون تومان با مشارکت احمد سرابایگی، خیر نیکوکار برای 13 نفر از سادات تحت حمایت افتتاح شد.
وی با اعلام اینکه زمین این کارگاه تولیدی پوشاک با تخفیف خوبی از سوی شهرداری به این اداره واگذار شد اظهار کرد: این  کارگاه تولیدی در زمینی به مساحت 500 مترمربع و در زیربنایی به مساحت 250 مترمربع بنا شده که در آن ظرفیت اشتغال برای 25 نفر تعبیه شده است.
درودی با اعلام اینکه این کارگاه به تمام امکانات لازم خیاطی تجهیز است ادامه داد: این مکان در واقع پشتیبان 35 کارگاه خیاطی در شهرستان فیروزه محسوب می شود که در آن آموزش، برش پارچه، بسته بندی و تمام مراحل کار صورت می گیرد.
وی با اعلام اینکه کلنگ ساخت این کارگاه در اواخر سال 95 بر زمین زده شد یادآور شد: عواید و درآمد حاصل در این کارگاه به حساب 13 مددجوی سادات صاحب سهام در این کارگاه واریز می شود.
رئیس کمیته امداد فیروزه از راه اندازی 50 طرح دامداری با ارزش یک میلیارد و 100 میلیون تومان اعتبار از منابع داخلی کمیته امداد و بانکها خبر داد و گفت: این تعداد طرح در بخش تولید و نگهداری گاو و گوسفند ایجاد و زمینه اشتغال 65 نفر از مددجویان روستایی را فراهم کرده است.
مرکز شهرستان 42 هزار نفری فیروزه در 152 کیلومتری غرب مشهد واقع است.

انتهای پیام

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۲۳
تعداد بازدید : ۱۳۰
کد خبر : ۱,۶۱۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید