اخبار

بهره مندی 400 خانواده نیازمند از سبد کالای نوروزی

بهره مندی 400 خانواده نیازمند از سبد کالای نوروزی
رئیس کمیته امداد داورزن از توزیع سبدکالا در ایام نوروز بین 400 خانواده مددجوی تحت حمایت کمیته امداد و اقشار نیازمند با مشارکت یکی از مراکز نیکوکاری خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هادی امیدیان گفت: این مرکز نیکوکاری با مشارکت خیران و نیکوکاران، توزیع 400 سبد کالا شامل مواد غذایی و البسه مناسب را بین خانواده های نیازمند و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد انجام داده است.
وی با اعلام اینکه سبدهای تهیه شده علاوه بر روستای حسین آباد بین سه روستای مجاور توزیع شد افزود: در نوروز امسال  دو نوبت سبد کالا شامل اقلام ضروری خوراکی و یک نوبت سبد پوشاک و البسه بین خانواده های نیازمند توزیع شد.
امیدیان ادامه داد: 320 سبدکالا با ارزش کلی 68 میلیون تومان شامل اقلام ضروری خوراکی و 80 سبد پوشاک و البسه با ارزش هشت میلیون تومان توزیع شد.
رئیس کمیته امداد داورزن از توسعه مکان مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی روستای حسین آباد در این شهرستان با مشارکت یک نیکوکار خبر داد و اعلام کرد: این مرکز در مساحت 24 مترمربع بنا شده بود که با مشارکت یک خیر 40 مترمربع زمین در مجاور این مرکز اهدا شد و مساحت فعلی این مرکز به 64 مترمربع ارتقا یافت.
شایسته ذکر است: رییس هیت عامل مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی روستای حسین آباد شهرستان داورزن علی اکبر مهرآبادی است.
 
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۵:۲۰
تعداد بازدید : ۶۰
کد خبر : ۱,۶۳۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید