اخبار

سهم تربت‌جامی‌ها تاکنون؛

ارسال 19 محموله کمک به مناطق سیل‌زده

ارسال 19 محموله کمک به مناطق سیل‌زده
رئیس اداره کمیته امداد تربت‌جام از ارسال 19 محموله کمک برای سیل‌زدگان کشور با مشارکت نیکوکاران آن شهرستان خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شیرمحمدشاکربرآبادی با اشاره به تهیه و ارسال 19 محموله به مناطق سیل‌زده افزود: این اداره با مشارکت نیکوکاران از نخستین روزهای سیل تاکنون 15 محموله را با مشارکت نیکوکاران تهیه و به مناطق حادثه‌دیده ارسال کرده است و چهار محموله دیگر فردا به این مناطق ارسال می‌شود.
وی اعلام کرد: 10 محموله به استان گلستان، سه محموله به استان لرستان و دو محموله به استان خوزستان ارسال‌شده و در نوبت بعدی سه مورد به استان خوزستان و یک مورد نیز به استان گلستان ارسال می‌شود.
شاکر برآبادی اظهار کرد: در ارسال هر محموله به مناطق سیل‌زده سه تا چهار امداد یار افتخاری نیز اعزام می‌شوند تا روند توزیع کمک بین افراد حادثه‌دیده سرعت داده شود.
رئیس اداره کمیته امداد تربت‌جام محموله‌های ارسالی را حاوی مواد غذایی و آب‌معدنی، پوشاک، اقلام بهداشتی و لوازم ضروری زندگی دانست و ادامه داد: جمع‌آوری این کمک‌ها به‌تنهایی میسر نبود بلکه با مشارکت و همراهی بسیار مناسب مردم، مراکز نیکوکاری، سپاه پاسداران، ائمه جمعه اهل تشیع و سنت، دهیاران و شوراهای شهر و روستا صورت گرفت.
وی از فعالیت هفت مرکز نیکوکاری در شهرستان گفت و افزود: این مراکز اقدامات بسیار مناسبی داشتند توانستند خدمات خوبی را به مناطق سیل‌زده ارائه دهند.
شایسته ذکر است: شهرستان تربت‌جام واقع در جنوب شرقی مرکز استان است و با کشورهای افغانستان و ترکمنستان مرز مشترک دارد.

انتهای پیام

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷
تعداد بازدید : ۳۴
کد خبر : ۱,۶۵۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید