اخبار

سیل بهاری در کلات؛

10 مسکن مددجویی از سیل اخیر آسیب دید

10 مسکن مددجویی از سیل اخیر آسیب دید
رئیس کمیته امداد کلات گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی به استان و شهرستان کلات در روزهای گذشته و بارش‌های رگباری در بعضی نقاط استان، متأسفانه 10 مسکن مددجویی از این سیل در کلات خسارت دیدند
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامحسین الیاسیان با اشاره به اینکه با توجه به وقوع سیل در شهرستان ستاد بحران در این اداره ایجاد شد اظهار کرد: در این حادثه به بیش از 50 واحد تجاری و مسکونی خساراتی وارد شد که 10 مورد آن مربوط به مددجویان کمیته امداد بود.
وی با اشاره به اینکه میزان خسارت واردشده به واحدهای مسکونی مددجویان 30 تا 100 درصد برآورد شده است افزود: 5 واحد شهری و 5 واحد روستایی بوده است.
رئیس کمیته امداد کلات با اعلام اینکه از محلات سیل‌زده بازدید اولیه صورت گرفته است ادامه داد: ‌دره خشت و پایین‌محله، روستاهای کریم‌آباد و کرناوه ازجمله مناطق حادثه‌دیده در شهرستان بودند که با توجه به اینکه منازل تمامی مددجویان، تحت ‌پوشش بیمه حوادث قرار دارد، خسارات واردشده طبق ‌بررسی‌های میدانی اولیه به آن‌ها پرداخت می‌شود.
وی از نیروهای بسیجی و مردمی که به‌صورت خودجوش یاریگر سیل‌زدگان بودند تشکر کرد و یادآور شد: در مرحله اولیه حادثه به هر یک از خانواده‌های حادثه‌دیده در سیل یک سبد کالا به ارزش 300 هزار تومان و ارزش کلی سه میلیون تومان اهدا شد.
شایسته ذکر است: کمیته امداد کلات برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان آمادگی دارد تا اقدامات لازم را داشته باشد و شهروندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های شبانه‌روزی ٠٥١٣٤٧٢٤٦٠٠ و ٠٩١٥٣١٢٢٥٠٩
تماس برقرار کنند.
لازم به ذکر است: جمعی از مسئولان محلی به همراه نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی از مناطق سیل‌زده بازدید کردند.

انتهای پیام

 
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲
تعداد بازدید : ۴۰
کد خبر : ۱,۶۶۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید