اخبار

2 واحد نیکوکاری در مرکز بخش هلالی جغتای تأسیس می‌شود

2 واحد نیکوکاری در مرکز بخش هلالی جغتای تأسیس می‌شود
رئیس کمیته امداد جغتای از تأسیس دو واحد نیکوکاری در مرکز بخش هلالی این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا مسکنی در اولین جلسه هم‌اندیشی ستاد زکات بخش هلالی با اعلام این خبر افزود: با توجه به توانمندی‌های این بخش امکان استفاده از ظرفیت‌های نیکوکاران به‌عنوان پل ارتباطی نیازمندان و کمیته امداد وجود دارد که امیدواریم با راه‌اندازی هرچه سریع‌تر این واحدها و همکاری این مراکز جمع‌آوری کمک‌های خیران و زکات در جهت کمک به محرومان انجام پذیرد.
وی در ادامه با اشاره به اهم فعالیت‌های کمیته امداد در حوزه اشتغال، مسکن و فرهنگی بر تأثیر مشارکت‌های مردمی در خدمات‌رسانی بیشتر به نیازمندان تأکید کرد.
مسکنی با اشاره به اینکه، مهربانی همیشه بوده و هست ولی ماه مبارک رمضان به دلیل معنویت بالای آن همیشه فرصت خاص‌تر و پررنگ‌تری برای انفاق و مهربانی اتفاق می‌افتد، ادامه داد: امسال با توجه به مشکلات اقصا دی که در قشر نیازمندان بیشتر احساس می‌شود بیش‌ازپیش نیاز به همراهی و مشارکت نیکوکاران احساس می‌شود تا بتوانیم پاسخگوی شایسته‌ای برای ایتام و خانواده‌های نیازمند باشیم.
رئیس کمیته امداد جغتای یکی از برنامه‌های ماه مبارک رمضان را اطعام نیازمندان دانست و اعلام کرد: این امر به سه شیوه گستردن سفره، توزیع غذای گرم بین منازل و اهدای سبد غذایی و سبد کالا صورت می‌گیرد.
مسکنی ادامه داد: طرح مفتاح الجنه یکی دیگر از فعالیت‌های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان است که با همراهی و مشارکت مسئولان و خیران از خانواده‌های مددجو دلجویی و بازدید می‌شود
وی گفت: کمیته امداد جغتای اکنون 200 یتیم و 150 فرزند محسنین را حمایت می‌کند که در این بخش نیاز به همراهی نیکوکاران است.
شایسته ذکر است: نیکوکاران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به‌صورت غیرحضوری به شماره‌حساب 0102248764004 به نام کمیته امداد جغتای واریز و یا با شماره‌گیری کد # 516 * 8877 * اقدام کنند.

انتهای پیام

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۴۰
تعداد بازدید : ۵۲
کد خبر : ۱,۷۷۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید