اخبار

هرتربتی اطعام یک نیازمند؛

کمیته امداد تربت حیدریه اجرا می کند

کمیته امداد تربت حیدریه اجرا می کند
رئیس کمیته امداد تربت حیدریه گفت: طرح فراگیر هرتربتی تقبل افطار یک محروم، توسط کمیته امداد در این شهرستان اجرا می شود .
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس ترکمان زاده در برنامه رادیویی فرصت مهربانی از صدای خراسان رضوی گفت: با هدف مشارکت خیران و نیکوکاران در افطاری دادن به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد در تربت حیدریه طرح فراگیر هرتربتی افطار یک محروم اجرایی می شود .
وی با اعلام اینکه برنامه اطعام ماه مبارک امسال همزمان با  میلاد امام حسن مجتبی(ع) از پانزدهم ماه مبارک رمضان آغاز می شود، اظهار کرد: نیکوکاران با سه روش پهن کردن سفره افطاری، اهدای سبد غذایی و توزیع غذای گرم بین مددجویان کمیته امداد، آنها را میهمان می کنند .
ترکمان زاده هزینه هروعده غذای گرم را 15 هزار تومان و ارزش هر بسته غذایی را بین 100 تا 150 هزار تومان عنوان کرد و ادامه داد: سال گذشته با همت نیکوکاران و مراکز نیکوکاری 280 میلیون تومان در بخش اطعام 15 هزار نیازمند و مددجو و توزیع دو هزار سبد کالا صورت گرفت.
رئیس کمیته امداد تربت حیدریه  باعنوان اینکه 14 مرکز نیکوکاری شهرستان علاوه بر اهدای سبد کالا، هریک پهن کردن پنج سفره افطار را متعهد شده اند،یادآور شد: در مجموع خیران و مراکز نیکوکاری این شهرستان تاکنون تقبل پهن کردن 100 سفره افطاری با اطعام بیش از 18 هزار نفر را فراهم کرده اند .
وی از استقرار 14 پایگاه شهری، چهار پایگاه روستایی علاوه بر مراکز نیکوکاری خبر داد و اعلام کرد: نیکوکاران می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و پایگاه های این اداره کمک های نقدی خود را به صورت غیرحضوری با شماره گیری کد # 0515 * 8877 * و یا واریز به شماره کارت 8848- 3937- 9973-6037  نزذ بانک ملی اقدام کنند.
ترکمان زاده به حمایت کمیته امداد تربت حیدریه از 545 یتیم و 247 فرزند محسنین خانواده های نیازمنداشاره داشت و افزود: نیکوکاران می توانند سرپرستی یک یا چند نفر از این فرزندان را متعهد شوند و در رفع بخشی از مشکلات آنها سهیم باشند.
شایسته ذکر است: کمیته امداد شهرستان تربت حیدریه به 10 هزار خانوار و  15 هزار و 500 نفر خدمات ارائه می دهد.

انتهای پیام

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴
تعداد بازدید : ۲۷۷
کد خبر : ۱,۷۸۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید