اخبار

اطعام 4500 مددجو و نیازمند

اطعام 4500 مددجو و نیازمند
رئیس کمیته امداد مه ولات گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان چهار هزار و 500 مددجوی تحت حمایت این اداره اطعام شدند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدمهدی علیزاده جوان به فعالیت مرکز نیکوکاری حضرت رقیه (س) در شهرستان مه ولات اشاره داشت و افزود: با توجه به اینکه این مرکز مدت‌زمان کوتاهی فعالیت دارد، خوشبختانه در این مدت توانسته اقدامات خوبی را انجام دهد و نسبت به جذب خیر و نیکوکار به‌منظور رفع مشکلات نیازمندان خدماتی را ارائه دهد.
علیزاده جوان با اعلام اینکه در اطعام مددجویان خیران و نیکوکاران مشارکت دارند، ادامه داد: با فعالیت‌های مرکز نیکوکاری حضرت رقیه (س) یک نیکوکار هر شب بین 150 تا 300 پرس غذا و درمجموع 30 شب ماه مبارک رمضان چهار هزار و 500 تا 9 هزار پرس غذا را پخته و با ماشین خودش توزیع می‌کند که ارزش ریالی این تعداد غذا 36 تا 70 میلیون تومان برآورد می‌شود.
رئیس کمیته امداد مه ولات آمار تمام مددجویان تحت حمایت آن اداره در شهرستان را دو هزار و 186 خانوار و سه هزار و 620 نفر دانست و افزود: باهمت این نیکوکار علاوه بر مددجویان اقشار نیازمند نیز حداقل از یک وعده‌غذای گرم بهره‌مند می‌شوند.
علیزاده جوان بیان کرد: بپیش بینی می شود این اداره امسال در ماه مبارک رمضان 150 میلیون تومان را برای توزیع سبد کالا بین نیازمندان و مددجویان جذب کند.
وی یادآور شد سال گذشته این اداره در ماه مبارک رمضان در بخش اطعام نیازمندان با مشارکت نیکوکاران 82 میلیون تومان را هزینه کرد.
شایسته ذکر است: خیران می‌توانند جهت اعطای کمک‌ها و نذورات خود به‌منظور اطعام نیازمندان با شماره تلفن ۰۹۱۵۹۶۷۳۷۳۲ تماس بگیرند و یا به مرکز نیکوکاری حضرت رقیه (س) و یا اداره کمیته امداد مه ولات مراجعه کنند.

انتهای پیام

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۳۹
تعداد بازدید : ۷۶
کد خبر : ۱,۷۸۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید