اخبار

همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) انجام شد؛

آغاز به کار 3 مرکز نیکوکاری در سبزوار

آغاز به کار 3 مرکز نیکوکاری در سبزوار
رئیس کمیته امداد سبزوار گفت: سه مرکز نیکوکاری امام رضا (ع)، شهدای کلاته سیفر و سیدالشهدا خسروجرد همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) در شهرستان سبزوار افتتاح شد و کار خود را آغاز کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا داورزنی با اشاره به اینکه شهرستان سبزوار در زمره شهرستان هایی است که دارای مرکز نیکوکاری محله زیادی است، افزود: این اداره تا سال گذشته 6 مرکز نیکوکاری داشت که با راه اندازی این سه مرکز جدید، تعداد مراکز نیکوکاری در شهرستان سبزوار به 9 مورد افزایش پیدا کرد.

وی با عنوان اینکه مراکز نیکوکاری سعی بر تسریع ارائه خدمت دارند، بیان کرد: مراکز نیکوکاری سبزوار شامل هشت مرکز شهری و یک مرکز روستایی می شود.
داورزنی با اعلام اینکه اولین مرکز نیکوکاری شهرستان سبزوار در مسجد الزهرا (س) و در سال 93 به افتتاح رسیده است اظهار کرد: یک مرکز نیکوکاری دیگر همزمان با شبهای قدر در این شهرستان به افتتاح می رسد.
رئیس کمیته امداد سبزوار خدمات مراکز نیکوکاری به نیازمندان را در جهت کمک به امور معیشت خانواده، ازدواج، تحصیل، درمان و رفع مشکلات آنها دانست و گفت: خوشبختانه با اعتماد مناسب نیکوکاران محله به مراکز نیکوکاری سبزوار در سال گذشته هشت میلیارد تومان به صورت نقدی و غیرنقدی جمع آوری و در بین محرومان و نیازمندان محلی توسط هیئت امناء مراکز توزیع و هزینه شد.
شایسته ذکر است: محمود برآبادی، رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری امام رضا (ع)، محمود برآبادی، رئیس مرکز نیکوکاری شهدای کلاته سیفر ی و غلامرضا خسروجردی بعنوان رئیس مرکز نیکوکاری سیدالشهدا خسروجرد معرفی شدند.

انتهای پیام

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۰۵
تعداد بازدید : ۱۵۸
کد خبر : ۱,۸۱۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید