اخبار

پیش‌بینی اطعام 25 هزار نفر در گناباد

پیش‌بینی اطعام 25 هزار نفر در گناباد
رئیس کمیته امداد گناباد گفت: پیش‌بینی می‌شود با مشارکت خیران، مسئولان و دستگاه‌های دولتی و خصوصی 25 هزار مددجو اطعام شوند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هادی آریان نژاد در برنامه رادیویی فرصت مهربانی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان را اطعام دانست و افزود: با مشارکت خیران و نیکوکاران مؤمن و همیشه درصحنه گنابادی تاکنون 6 هزار پرس غذای گرم تهیه و به‌صورت بسته‌بندی در بین مددجویان تحت حمایت توزیع‌شده است.
 وی یکی دیگر از اقدامات مناسب این نهاد را پهن کردن سفره در 26 روستا با محرومیت شدید اعلام کرد و ادامه داد: تلاش بر این است تا در این روستاها 2 تا سه مرتبه سفره افطار گسترده شود.
آریان نژاد مجموع کمک‌های مردمی در بخش اطعام نیازمندان را 148 میلیون تومان عنوان و بیان کرد: با همکاری چهار مرکز نیکوکاری، 11 واحد نیکوکاری، خیران و نیکوکاران، وجوه جمع‌آوری و در بخش اطعام نیازمندان هزینه شده است.
رئیس کمیته امداد گناباد اطعام نیازمندان را شامل توزیع غذای گرم، پهن کردن سفره و توزیع سبد کالا دانست و اشاره کرد: سرانه کمک به اطعام نیازمندان برای هر پرس غذا در بخش توزیع هفت هزار تومان، پهن کردن سفره هشت هزار تومان و برای توزیع سبد کالا 150 هزار تومان برآورد شده است.
 وی از اجرای طرح مفتاح الجنه و سرکشی از خانواده‌های نیازمند با حضور خیران و مسئولان مختلف محلی گفت و ادامه داد: تاکنون 50 سبد کالا بین خانواده‌های یتیم، بیمار وزنان سرپرست خانوار در قالب این دیدار اهداشده است.
آریان نژاد ضمن اشاره به حامی یابی برای ایتام و محسنین تحت حمایت این اداره، افزود: 26 یتیم و 250 فرزند محسنین چشم‌انتظار کمک‌های نیکوکاران هستند.
رئیس کمیته امداد گناباد یادآور شد: سومین محموله کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده حامل مواد غذایی، بهداشتی و لوازم‌خانگی باارزش 100 میلیون تومان در این هفته به این مناطق ارسال می‌شود.
شایسته ذکر است: کمیته امداد گناباد به سه هزار و 800 خانوار با جمعیت هفت هزار و 500 نفر خدمات ارائه می‌کند.

انتهای پیام

۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۴۰
تعداد بازدید : ۸۱
کد خبر : ۱,۸۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید