اخبار

5 هزار مددجوی کمیته امداد اداره 6 مشهد اطعام شدند

5 هزار مددجوی کمیته امداد اداره 6 مشهد اطعام شدند
رئیس کمیته امداد اداره 6 مشهد گفت: با مشارکت نیکوکاران و خیران پنج هزار مددجوی تحت حمایت این اداره از ابتدای ماه مبارک رمضان اطعام شدند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا ترابی با اعلام اینکه اطعام با سه شیوه توزیع سبد غذا، پهن کردن سفره و توزیع غذای گرم صورت می‌گیرد، افزود: علاوه بر اطعام پنج هزار مددجو، 500 سبد کالای 200 هزارتومانی شامل اقلام ضروری خوراکی باارزش 100 میلیون تومان از محل منابع کمک‌های مردمی تأمین و توزیع شد.
وی ادامه داد: اطعام خانواده‌های مددجوی تحت حمایت این اداره در مشهد با حضور ۴۳۰ خانواده با جمعیت هزار نفر با اولویت زنان سرپرست خانوار و ایتام، با مشارکت نیکوکاران و در قالب جشن «میلاد ستاره بقیع» هم‌زمان با شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.
ترابی اکرام ایتام را به‌عنوان یک ارزش دینی تلقی کرد و افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون برای 150 یتیم و فرزند محسنین، با سرانه واریزی هرکدام 50 هزار تومان حامی یابی شده است.
رئیس کمیته امداد اداره 6 مشهد ارائه خدمات به مددجویان این اداره را شامل ساکنین حاشیه شهر مشهد دانست و افزود: این مناطق شامل خیابان حر، شهرک شهید رجایی، شهرک شهید باهنر، امیرآباد و عباس‌آباد است که به‌عنوان مناطق محروم مشهد با کمک‌های خیران هزینه‌هایشان تأمین می‌شود.
وی آمادگی اداره 6 مشهد از جذب خیران و نیکوکاران را به‌منظور کمک به خانواده‌های نیازمند اعلام کرد و یادآور شد: 
نیکوکاران برای اهدای کمک‌های خود به این اداره می‌توانند به حدفاصل میدان 15 خرداد و میدان بسیج- خیابان امام رضا 46 مراجعه کنند.

انتهای پیام

۴ خرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۱۶
تعداد بازدید : ۱۰۴
کد خبر : ۱,۸۳۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید