اخبار

توزیع هزار سبد غذایی بین نیازمندان و مناطق سیل‌زده بردسکن

توزیع هزار سبد غذایی بین نیازمندان و مناطق سیل‌زده بردسکن
رئیس کمیته امداد بردسکن گفت: به مناسبت قرار داشتن در ماه مبارک رمضان، با کمک خیران و نیکوکاران و حامیان طرح اکرام هزار سبد غذایی بین نیازمندان و مناطق سیل‌زده شهرستان بردسکن توزیع شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید کاظم حسینی گفت: ارزش این تعداد سبد غذایی بیش از 80 میلیون تومان برآورد و در هفته اطعام و اکرام ایتام توزیع شد.
وی ضمن تشکر از مشارکت خیران و مردم در حمایت از ایتام و فرزندان محسنین افزود: در لیالی قدر سه پایگاه حامی یابی در محل امامزاده سیده‌ هاشم انابد، امامزاده سید طاهر حسینی و بوستان شهدای گمنام و در شب شهادت مولای متقیان نیز 2 پایگاه در مشهد مقدس در میدان بیت‌المقدس برپا شد.
حسینی اظهار کرد: در شهرستان بردسکن بیش از 800 فرزند یتیم، محسنین و بیمار زمین‌گیر و صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد هستند که 800 حامی به لحاظ مادی و معنوی این افراد را موردحمایت قرار داده‌اند.
وی با اشاره به مشکلات معیشتی و درمانی خانوارهای مددجو، گفت: هر حامی به‌طور میانگین ماهانه 30 تا 50 هزار تومان به‌حساب آن‌ها پرداخت می‌کند که با مشارکت مناسب نیکوکاران، تنها بخشی از مشکلات این خانواده‌ها و ایتام پاسخ داده می‌شود که می‌طلبد حمایت بیشتری از سوی خیران و نیکوکاران صورت گیرد.
رئیس کمیته امداد بردسکن یادآور شد: نیکوکاران می‌توانند برای اهدای کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود به اداره کمیته امداد و یا مراکز نیکوکاری مراجعه کنند.

انتهای پیام

۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۲۳
تعداد بازدید : ۴۲
کد خبر : ۱,۸۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید