اخبار

500 میلیون تومان مشارکت نیکوکارانه در بخش اطعام

500 میلیون تومان مشارکت نیکوکارانه در بخش اطعام
رئیس کمیته امداد بردسکن گفت: مجموع مشارکت نیکوکاران با کمیته امداد شهرستان و مددجویان آن در بخش اطعام 500 میلیون تومان بود که بیشترین بخش آن در ماه مبارک رمضان صورت گرفت.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید کاظم حسینی با بیان اینکه به طور میانگین 9 درصد از خانواده های شهرستان بردسکن از تمام خدمات این اداره استفاده می کنند، افزود: اکنون سه هزار و 380 خانوار با 6 هزار و 421 نفر بهره مند از تمام خدمات هستند و هر ماه به حساب سرپرستان خانوار مستمری واریز می شود.
وی با عنوان اینکه، مجموع مشارکت نیکوکاران در بخش اطعام با کمیته امداد بردسکن 500 میلیون تومان بود، ادامه داد: اطعام در سه قالب توزیع غذای گرم، پهن کردن سفره و توزیع سبد کالا انجام شده است و بیشترین بخش آن مصادف با ایام ماه مبارک رمضان بود.
حسینی با بیان اینکه پیش بینی می شود میزان مشارکت نیکوکاران با اطعام نیازمندان تا پایان امسال به 700 میلیون تومان افزایش پیدا کند، اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان 1800 سبد کالا و 4000 پرس غذای گرم توزیع و برای 1500 نفر سفره اطعام گسترده شد.
رئیس کمیته امداد بردسکن از سیل ایجاد شده در بردسکن در ابتدای امسال گفت و افزود: به منظور کمک به آسیب دیدگان در این حادثه لوازم ضروری زندگی، البسه، پتو، فرش و موکت با ارزش 200 میلیون تومان خریداری و توزیع شد.
وی با اشاره به اینکه سال گذشته به 78 نوعروس و پنج نوداماد کمک هزینه ازدواج و جهیزیه اهدا شده است، اعلام کرد: امسال 11 نوعروس با دریافت کمک هزینه ازدواج راهی خانه بخت شدند و زندگی مشترک خود را آغاز کردند.
شایسته ذکر است: شهرستان بردسکن در غربی ترین نقطه خراسان رضوی با فاصله 320 کیلومتری از مرکز استان واقع شده است که با استان های سمنان و خراسان جنوبی مرز مشترک دارد.

انتهای پیام

۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱
تعداد بازدید : ۴۴
کد خبر : ۱,۸۹۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید