اخبار

650 میلیون تومان کمک نیشابوری‌ها به سیل‌زدگان

650 میلیون تومان کمک نیشابوری‌ها به سیل‌زدگان
مدیر کمیته امداد نیشابور گفت: خیران نیشابوری در جهت کمک به سیل‌زدگان از ابتدای این حادثه به‌صورت نقدی و غیر نقدی 650 میلیون تومان مشارکت‌های خود را به این اداره اهدا کردند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد هادی محمدیان با اعلام این خبر افزود: پایگاه‌های این اداره به‌منظور کمک به سیل‌زدگان از همان ساعات اولیه حادثه در شهرستان ایجاد شد و کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کرد.
وی ادامه داد: از ابتدای وقوع سیل در استان گلستان تاکنون 400 میلیون تومان به‌صورت نقد و 250 میلیون تومان به‌صورت کالا توسط مردم خیر نیشابور و مسافران نوروزی که از مسیر نیشابور به مشهد مقدس عازم بودند جمع‌آوری و به مناطق حادثه‌دیده در استان گلستان ارسال شد.
محمدیان اظهار کرد: در اقدامی جدید به‌منظور کمک به سیل‌زدگان 67 قلم کالا به ارزش 70 میلیون تومان جهت هم‌وطنان سیل‌زده استان گلستان جمع‌آوری و اهدا شد که مهم‌ترین اقلام این کالاها شامل یخچال، اجاق‌گاز، آبگرمکن و پنکه بود.
محمدیان نسبت به جمع‌آوری وجوه نقد و کالاهای اهدایی از سوی مردم به مناطق حادثه‌دیده اعلام آمدگی کرد و یادآور شد: نیکوکاران می‌توانند کمک‌های خود را به این اداره اهدا کنند تا طبق نیت آن‌ها به مناطق حادثه‌دیده موردنظرشان ارسال شود.
شایسته ذکر است: شهروندان نیشابوری و خیران می‌توانند از طریق شماره‌حساب 0110769749001 نزد بانک ملی با شناسه 880254549 و شماره کارت 6037997950024019 به نام کمیته امداد نیشابور جهت کمک به هم‌وطنان سیل‌زده اقدام کنند.

انتهای پیام 

۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۰
تعداد بازدید : ۵۱
کد خبر : ۱,۹۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید