اخبار

نمره کمیته امداد20 است

نمره کمیته امداد20 است
امام جمعه جغتای به فعالیتها و اقدامات این نهاد در سطح شهرستان نمره 20 داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت الاسلام علی اکبر موحدی پور در دیدار با مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با اشاره به اینکه از بدو تاسیس کمیته امداد با این نهاد همکاری و همراهی داشتم، گفت: تاکنون این نهاد فعالیت های خوبی انجام داده که در ارزشیابی هایی که از سوی نهادها از من صورت میگیرد به کمیته امداد نمره 20 را دادم.
وی ادامه داد: خوشبختانه کارکنان کمیته امداد از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و رضایت ارباب رجوع را در سطح خویی دارند.
موحدی پور به همکاری و ارتباط با خیران و نیکوکاران در داخل و خارج از شهرستان اشاره داشت و اعلام کرد: نتیجه این تعاملات خوشبختانه رسیدگی مناسب به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر بود.
وی اختصاص خطبه های نمازجمعه در 3 هفته متوالی با هدف ادای فریضه زکات را ذکر کرد و ادامه داد: با مراجعات و دیدارهای حضوری می توان میزان جذب زکات را افزایش داد  به طور مثال زکات در سال گذشته 12 تن و امسال به 18 تن جو رسیده است.

موحدی پور، تشکیل شورای فرعی زکات در روستاها را عنوان کرد.

همچنین حبیب ا... آسوده  به دیدار فرماندار جغتای رفت که در این دیدار فرماندار شهرستان اعلام کرد: یکی از اولویت های مردمی شهرستان محرومیت زدایی است و این کار با توانمند کردن خانواده های نیازمند و اشتغالزایی به منصه ظهور می رسد و می توان آن را با طرح های شاخص اشتغال در کشور به عنوان الگو مطرح کرد.

مرتضی محبی فر ایجاد بازارچه با رویکرد اقتصاد مقاومتی و عبور از اقتصاد تک محصولی اشاره داشت و افزود: دغدغه بازار امروز زنجیره تولید و سازوکار آن است که اگر این مساله حل شود  با اراده قوی تری می توان برای مددجویان وارد میدان کار شد و به توانمند شدن آنها سرعت داد.
شایسته ذکر است: در این سفر یک روزه حبیب الله آسوده علاوه بر دیدار با کارکنان کمیته امدادجغتای و بازدید از طرح های اشتغال و مسکن روستایی و شهری و تعدادی خانواده بیمار، این شهرستان را به قصد سفر به شهرستان جوین ترک کرد.

انتهای پیام

۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۳۴
تعداد بازدید : ۸۵
کد خبر : ۱,۹۴۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید