اخبار

۷۷۵ خانوار کمیته امداد سبزوار بهره مند از خدمات تامین اجتماعی

۷۷۵ خانوار کمیته امداد سبزوار بهره مند از خدمات تامین اجتماعی
رئیس کمیته امداد سبزوار گفت: ۷۷۵ مددجوی تحت حمایت این اداره زیر پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی هستند که دو سوم آنان را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد داورزنی با اعلام این خبر افزود: از 775 خانوار تحت حمایت، ۵۰۴ زن سرپرست خانوار، ۲۲۵ مجری طرح اشتغالزایی و ۴۶ نفر بیمه شده اختیاری هستند.
وی با اعلام اینکه کمیته امداد سبزوار برای بیمه شدگان در سه ماه نخست امسال 310 میلیون تومان حق بیمه پرداخت کرده است، بیان کرد: مددجویان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی می توانند از مزایای بازنشستگی، از کارافتادگی و مستمری بعد از فوت برخوردار شوند.
داورزنی با بیان اینکه خدمات درمانی، بستری و سرپایی به مددجویان کمیته امداد از تیر ماه امسال با دفترچه بیمه سلامت امکان پذیر و دفترچه های کمیته امداد از اعتبار خارج است، افزود: اگر مددجویان تاکنون موفق به دریافت دفترچه بیمه سلامت خود نشده اند، نسبت به انجام این امر باید به مراکز مورد نظر این بیمه مراجعه کنند.
شایسته ذکر است: اکنون شهرستان سبزوار ۳۰۶ هزار نفر جمعیت دارد که ۲۴ هزار نفر از آنها در قالب ۱۲ هزار و ۵۰۰ خانوار از کمیته امداد خدمات دریافت می کنند.

انتهای پیام


۱۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۹
تعداد بازدید : ۹۷
کد خبر : ۱,۹۶۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید