اخبار

اعلام برنامه های کمیته امداد مشهد در دهه کرامت

اعلام برنامه های کمیته امداد مشهد در دهه کرامت
رئیس کمیته امداد اداره یک مشهد برنامه های اجرایی دهه کرامت آن اداره را اعلام کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن نظریافته ضمن تبریک دهه کرامت گفت: با مشارکت یک خیر و منابع داخلی کمیته امداد، همزمان با این ایام 50 سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت با ارزش هر سری 6 میلیون تومان اهداء می شود.
وی با اشاره به اینکه این جهیزیه ها با انتخاب نوعروسان تهیه شده است، افزود: نوعروسان مایحتاج و کالاهای مورد نظر خود را با مراجعه به فروشگاه طرف قرار داد تا سقف 6 میلیون تومان تهیه کردند که به آنان اهداء می شود.
نظریافته ارزش کلی 50 سری جهیزیه را 300 میلیون تومان برآورد کرد و ادامه داد:  برای اهدای این 50 سری جهیزیه سهم کمیته امداد درهر سری جهیزیه 2 میلیون تومان و سهم مشارکت نیکوکار به ازای هر سری چهار میلیون تومان بود.
رئیس کمیته امداد اداره یک مشهد برنامه دیگر این اداره را دراین ایام مبارک بهره برداری و تحویل 2 باب واحد مسکن مددجویی دانست و اظهار کرد: مجموع ارزش ریالی این واحدهای مسکونی 200 میلیون تومان است که دریکی از ایام دهه کرامت افتتاح و به خانواده های مورد نظر اهداء خواهد شد.
نظریافته با اشاره به تشدید گرمای هوا در فصل تابستان ، تهیه 30 دستگاه کولر با همراهی خیران را با ارزش 35 میلیون تومان واهدای آن بین خانواده های  نیازمند تحت حمایت  اعلام کرد.
کمک های کمیته امداد علاوه بر مستمری نقدی که هر ماهه به حساب خانواده های تحت حمایت واریز می شود شامل کمکهای غیر نقدی دیگری نیز می شود که تامین لوازم ضروری زندگی ، کمک های بلاعوض در تامین مسکن، درمان ، ازدواج و دیگر هزینه های ضروری زندگی خانواده ها بخشی از آن است وکمک های تحصیلی، بیمه ، بهداشت ودرمان ، مشاوره ، حقوقی ،اشتغال وخودکفایی نیز از دیگر کمک های غیر نقدی وحمایتی این نهاد برای افراد تحت پوشش بخش دیگری است که توسط کمیته امداد صورت می گیرد.

انتهای پیام

۱۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۲
تعداد بازدید : ۶۷
کد خبر : ۱,۹۶۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید