اخبار

تشرف 150 مددجوی کمیته امداد رضویه به حرم مطهر

رئیس کمیته امداد اداره رضویه گفت: با مشارکت و همراهی خیران، همزمان با دهه کرامت 150 مددجوی تحت حمایت این اداره به زیارت امام رضا نایل شدند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید نعیم حسینی در همایش تجلیل از 50 نیکوکار با تاکید بر اینکه محرومیت زدایی و فقرزدایی دامنه گسترده ای دارد، اظهار کرد: کمیته امداد نقش اصلی خودش را در جاهایی که افراد آسیب پذیر حضور دارند در جهت محرومیت زدایی ایفا می کند.
وی انجام فعالیت های این نهاد را با نگاه ارزشی و روحیه انقلابی همراه دانست و بیان کرد: کمیته امداد نهادی مردمی است که بخش اصلی آن بر دوش مردم و نیکوکاران اداره می شود و با این اصل نسبت به مرتفع کردن مشکلات مددجویان و اقشار نیازمند می پردازد.
حسینی ادامه داد: مهمترین کارکرد و رسالت اصلی کمیته امداد بر فقرزدایی و محرومیت زدایی است که این امر از اندیشه های ناب امام خمینی(ره) بود.
رئیس اداره رضویه از رویکرد اشتغال و توانمندسازی در این نهاد گفت و اظهار کرد: کمیته امداد رضویه در سال گذشته با پرداخت پنج میلیارد تومان تسهیلات از محل منابع داخلی این نهاد و بانکها اشتغال زایی کرده است.
حسینی ضمن تبریک دهه کرامت خاطرنشان کرد: در این ایام زمینه ای فراهم شد تا ضمن تقدیر از 50 نیکوکار، 150 مددجوی نیازمند که برای زیارت امام رضا(ع) با مشکل مواجه بودند، به پابوس امام مهربانی ها نایل شوند.
رئیس کمیته امداد رضویه با اعلام اینکه 5/16 درصد از جمعیت شهر رضویه تحت حمایت خدمات کمیته امداد این منطقه هستند، افزود: اکنون این اداره به حدود 11 هزار و 500 نفر در قالب های مختلف خدمات ارائه می دهد.

انتهای پیام

۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۷
تعداد بازدید : ۷۱
کد خبر : ۲,۰۰۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید