اخبار

درایام فرخنده دهه کرامت؛

200 سبد کالا بین مددجویان سرخسی توزیع شد

رئیس کمیته امداد سرخس گفت: این اداره به مناسبت دهه کرامت 200 سبد کالا را با مشارکت خیران تهیه و در مناطق محروم و مرزی توزیع کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا دادمحمدی با اعلام اینکه سبدهای کالا با همت جمعی از خیران مشهدی تهیه و در مناطق محروم روستایی توزیع شد افزود: ارزش هر سبد غذایی 200 هزار تومان بود که به 200 خانوار در هفت روستای بخش مرکزی  و مرزداران اهدا شد.
وی با بیان اینکه این خیران در طی سال چندین نوبت با اهدای سبد کالا از مددجویان کمیته امداد سرخس حمایت می کنند، اظهار کرد: روستاهایی که از سبدهای غذایی بهره مند شدند دارای ضریب محرومیت 7 هستند و از لوله کشی آب شرف و گاز محرومند.
دادمحمدی با عنوان اینکه در شهرستان سرخس  سه هزار و 200 خانوار معیشت  بگیر با 12 هزار نفرجمعیت از خدمات این نهاد بهره مند هستند، ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون با مشارکت خیران و مرکز نیکوکاری قرآن و عترت هزار و 100 بسته غذایی بین مددجویان سرخسی توزیع شد.
رئیس کمیته امداد سرخس از اقدامات دیگر این نهاد در دهه کرامت راهی شدن 26 نوعروس به خانه بخت را خبر داد و افزود: به هر نوعروس جهیزیه ای شامل اقلام ضروری زندگی با ارزش هر سری پنج میلیون تومان اهداشد.
وی تجلیل و اهدای کارت هدیه به 10 دختر با نام معصومه بمناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) را عنوان کرد و گفت: در این ایام با حضور گروه جهادی فتیان از تهران پنج خانه مددجو در روستای قوش عظیم برای مددجویان به صورت رایگان بازسازی می شود که ارزش این اقدام 35 میلیون تومان به صورت مشارکتی بین کمیته امداد و گروه جهادی انجام شد.
شایسته ذکر است: شهرستان  مرزی سرخس در 180 کیلومتری مشهد مقدس قرار داشته و با کشور ترکمنستان مرز مشترک دارد.

انتهای پیام

۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۹
تعداد بازدید : ۱۰۱
کد خبر : ۲,۰۰۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید