اخبار

تاسیس و فعالیت 2 مرکز نیکوکاری در شمال شرق مشهد

تاسیس و فعالیت 2 مرکز نیکوکاری در شمال شرق مشهد
رئیس کمیته امداد اداره 4 مشهد از راه اندازی و تاسیس 2 مرکز نیکوکاری در شمال شرق مشهد به منظور کمک رسانی بهتر خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جواد باخدا در حاشیه افتتاح مرکز نیکوکاری بیت العباس مشهد افزود: با راه اندازی این مراکز درصدد کوتاه کردن روند ارائه خدمت و خدمت رسانی مطلوب تر به مددجویان و افشار نیازمند هستیم.
وی با اعلام اینکه مراکز نیکوکاری حلقه اتصال بین فقیر با غنی و خیران است، ادامه داد: کمک به خانواده های نیازمند با رعایت شئونات وتکریم وطبق موازین اسلامی به صورت عزتمندانه انجام می شود.
باخدا با اعلام اینکه اکنون این اداره 2 مرکز نیکوکاری بیت العباس و ندای محبت را در دوماه اخیر راه اندازی کرده است، اظهار کرد: مرکز نیکوکاری ندای محبت در خردادماه راه اندازی شده و به ساکنان مناطق بلوار طبرسی شمالی (سمت فرد) و پنجتن و مرکز نیکوکاری بیت العباس در تیرماه به افتتاح رسید و نیازمندان ساکن در خیابانهای طلاب و علیمردانی را حمایت می کند.
رئیس کمیته امداد اداره 4 مشهد افزود: مرکز نیکوکاری بیت العباس در بابانظر 6 قرار دارد که زهره قاسم زاده به عنوان رئیس هیت عامل معرفی شد و به ساکنان مناطق طلاب و علیمردانی خدمت می کند.
باخدا  اظهار کرد: اکنون 10 هزار و 450 مددجو مشتمل بر پنج هزار و 500 خانوار از خدمات کمیته امداد منطقه 4 مشهد بهره مند هستند.
شایسته ذکر است: کمیته امداد اداره 4 مشهد در میدان میرزا کوچک خان روبروی شورای حل اختلاف قرار دارد و به مددجویان ساکن در بلوار طبرسی شمالی ، پنجتن، طلاب، علیمردانی و 14روستا با مرکزیت کنه ویست شامل هندل آباد، امرغان سفلی و تبادکان و ... خدمات ارائه می دهد.

انتهای پیام

۲۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۲۹
تعداد بازدید : ۳۰۴
کد خبر : ۲,۰۱۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید