اخبار

فعالیت 3 مرکز و6 واحد نیکوکاری در جغتای

فعالیت 3 مرکز و6 واحد نیکوکاری در جغتای
رئیس کمیته امداد جغتای از فعالیت 3 مرکز نیکوکاری و 6 واحد نیکوکاری در آن شهرستان به منظور دستگیری از امور مددجویان و نیازمندان خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا مسکنی در گردهمایی مراکز نیکوکاری در امامزاده سید عبدالله "روستای گَفت"، اظهار کرد: از مراکز فعال در جغتای یک مرکز شهری و 2 مرکز دیگر روستایی هستند که 6  واحد نیکوکاری زیر نظر این مراکز فعالیت دارند.
وی بر اجرای طرح های نو و ابتکاری توسط مراکز نیکوکاری تاکید داشت و افزود: اجرای طرح شیر در 2 روستای گوری و فشانجر و توزیع نان مهربانی با مشارکت نانوایی های طرف قرارداد و توزیع بین نیازمندان را از جمله فعالیتهای موفقی دانست که بر افزایش برنامه های اینگونه تاکید ویژه می شود.
مسکنی با عنوان اینکه اکنون در شهرستان جغتای نیاز به ساخت 350 واحد مسکن و 150 مورد تعمیرات مددجویی است، ادامه داد: امیدواریم امسال با مشارکت مراکز نیکوکاری طرح های عمرانی صورت گیرد که اجرای این طرح ها شامل 70 درصد خرید و ساخت و 30 درصد تعمیرات می شود.
وی بر تقویت بانکهای اطلاعاتی خیران و نیازمندان داخل و خارج از شهرستان، ظرفیت سنجی روستا، تخلیه به موقع صندوق های صدقات، حامی یابی برای ایتام و محسنین و شفاف سازی فعالیت ها و ارائه خدمات به جامعه هدف تاکید کرد.
رئیس کمیته امداد جغتای یادآور شد: اکنون سه هزار و 192 خانوار در قالب 6 هزار و 653 نفر از خدمات مختلف این نهاد بهره مند هستند.
شایسته ذکر است: شهرستان جغتای در 330 کیلومتری شمال غرب مرکز استان واقع شده و با استانهای خراسان جنوبی و سمنان مرز مشترک دارد.

انتهای پیام

۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۶
تعداد بازدید : ۱۶۱
کد خبر : ۲,۰۳۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید