اخبار

در یک مشارکت 3 جانبه؛

90 مددجوی درگزی در طرح شوق زیارت به آرزویشان رسیدند

90 مددجوی درگزی در طرح شوق زیارت به آرزویشان رسیدند
رئیس کمیته امداد درگز گفت: 90 مددجوی بانو و سالمند از شهرستان درگز در قالب طرح شوق زیارت به مدت 2 روز به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد صادق اکبری با اعلام اینکه انجام این برنامه برای سالمندان رایگان بود بیان کرد: این امر با مشارکت 3 جانبه خیران، کمیته امداد و آستان قدس رضوی صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه انتخاب افراد درگزی برای این سفر معنوی وزیارتی با اولویت بانوان و سالمندان بود ادامه داد:  هزینه میان وعده و رفت و برگشت با مشارکت خیران و کمیته امداد و اسکان و پذیرایی در مشهد مقدس به طور کامل توسط آستان قدس رضوی انجام شد.
رئیس کمیته امداد درگز همه آرزومند حداقل یک بار زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در مشهد و یا دیگر اماکن مقدس زیارتی هستند از نیکوکاران خواست تا یاری گر نیازمندان و افرادی باشند که بضاعت مالی برای زیارت مشهد مقدس و اماکن زیارتی را ندارند وتاکنون نیز از این نعمت معنوی محروم بوده اند.
اکبری با اعلام اینکه، از ابتدای امسال تاکنون 260 مددجو با مشارکت خیران، کمیته امداد و آستان قدس رضوی راهی مشهد مقدس شده اند، افزود: این اداره به چهار هزار و 300 خانوار در قالب هشت هزار و 150 نفر تمام خدمات را ارائه می دهد.
شایسته ذکر است: شهرستان درگز در 270 کیلومتری شمال شرق استان واقع شده و 160 کیلیومتر مرز مشترک با کشور ترکمنستان دارد.

انتهای پیام

۲۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۴۱
تعداد بازدید : ۱۰۰
کد خبر : ۲,۰۴۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید