اخبار

درگناباد راه اندازی شد؛

کارگاههای تولیدی ویژه مراکز نیکوکاری بامحوریت توانمندی سازی

کارگاههای تولیدی ویژه مراکز نیکوکاری بامحوریت توانمندی سازی
رئیس کمیته امداد گناباد با اعلام این خبر که کارگاهای تولیدی و عرضه محصولات توسط مراکز نیکوکاری در گناباد افتتاح شد، گفت: در این کارگاه ها تولیدات شیرینی سنتی، میوه و سبزی خشک کنی، خیاطی، سفالگری و آشپزخانه بامحوریت اشتغال و توانمندسازی انجام می شود و به فروش می رسد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هادی آریان نژاد با توجه به ایجاد 4 مرکز نیکوکاری در سطح شهر و 11 واحد نیکوکاری در سطح روستا افزود: دو مرکز نیکوکاری قائم(عج) و امام صادق(ع) نسبت به ایجاد و راه اندازی کارگاه های تولیدی اقدام کرده اند که محصولات و دستاوردهای آن علاوه بر فروش در مراکز نیکوکاری به بازار نیز عرضه می شود.
آریان نژاد فعالیت کارگاهی، مرکز نیکوکاری امام صادق(ع) را تولیدات شیرینی سنتی، میوه و سبزی خشک کنی دانست و اظهار کرد: با راه اندازی این دو کارگاه حدود 13نفر به صورت مستقیم مشغول به کار شده اند.
رئیس کمیته امداد گناباد اظهار کرد:. مرکز نیکوکاری امام صادق(ع) مطالعات و راه اندازی 7 کارگاه دیگر را نیز انجام داده است که با تامین اعتبار مورد نیاز به منظور حمایت از کشاورزان و باغداران شهرستان و ایجاد اشتغال و توانمندسازی خانواده های نیازمند، درآینده نزدیک افتتاح خواهد شد.
وی از عموم شهروندان خواست تا به منظور حمایت از خانواده های نیازمند و تحقق شعار امسال«رونق تولید» از محصولات این مجتمع خریداری کنند.
انتهای پیام
۲۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۵۴
تعداد بازدید : ۸۵
کد خبر : ۲,۰۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید