اخبار

سالمندان ، بیشترین مددجویان کمیته امداد شهر احمد آباد

سالمندان ، بیشترین مددجویان کمیته امداد شهر احمد آباد
رئیس کمیته امداد اداره شهر احمدآباد گفت: 70 درصد از مددجویان تحت حمایت این اداره مشتمل بر 881 خانوار را سالمندان تشکیل می دهند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی جعفری با اشاره به اینکه حوزه جغرافیایی احمدآباد جز مناطق روستایی محسوب می شود، افزود: اکنون این اداره هزار و 280 خانوار مشتمل بر حدود چهار هزار نفر را تحت حمایت دارد که سهم خانوارهای معیشت بگیر 99 درصد معادل هزار و 268 خانوار است.
وی بیان کرد: اکنون کمیته امداد احمدآباد 881 خانوار سالمند با جمعیت هزار و 140 نفر را تحت حمایت دارد که این آمار نشان می دهد بیشترین جامعه هدف این اداره را سالمندان تشکیل میدهند و خدماتی در بخش های اشتغالزایی، امور حمایتی و بهداشتی به این قشر صورت می گیرد.
رئیس کمیته امداد اداره احمدآباد  با اشاره به اینکه  این نهاد با راه اندازی مرکز نیکوکاری حضرت محمد(ص) درصدد تسریع ارائه خدمات به مددجویان و نیازمندان است، اظهار کرد: از جمعیت 10 هزار و 191 خانواری این منطقه 12 درصد آن از کمیته امداد خدمات می گیرند.
جعفری با عنوان اینکه تمام منطقه احمدآباد دارای ضریب محرومیت 6 است، ادامه داد: به منظور رفع فقر و محرومیت زدایی باید اقدامات شایسته ای را در بخش اشتغالزایی و آبادانی این منطقه انجام داد.
وی بیان کرد: جامعه خیرین و روستاهای نسبتا برخوردار شهر احمد آباد می توانند در محرومیت زدایی نقش بسزایی داشته باشند کمااینکه تا کنون از مشارکت نیکوکارانه آنان بهره مند بوده ایم.
شایسته ذکر است: شهر احمدآباد با حدود 60 روستا در 45 کیلومتری جنوب غربی مشهد مقدس و مبادی ورودی شهرستان های نیشابور و تربت حیدریه است که کمیته امداد فرایند محرومیت زدایی و توانمند سازی رادر بین خانواده های نیازمندو تحت حمایت خود دنبال می کند.

انتهای پیام

۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۲
تعداد بازدید : ۱۰۱
کد خبر : ۲,۰۶۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید