اخبار

طرح های راهبری شغلی اولویت کمیته امداد جغتای

طرح های راهبری شغلی اولویت کمیته امداد جغتای
رئیس کمیته امداد جغتای گفت: اجرای طرح های راهبری شغلی اولویت کمیته امداد جغتای در حوزه اشتغال و توانمندی خانواده هاست.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا مسکنی افزود: باتوجه به وجود افراد کارآفرین موفق در جامعه مددجویی، می توان با بهره بردن از توانمندی آنان و شبکه سازی، فعالیت های حوزه اشتغال را به صورت گروهی پیش برد.
وی ادامه داد: با اجرای طرح راهبری شغلی، بحث تولید، فروش، نظارت و بازاریابی طرح های اشتغال به صورت گروهی  انجام می پذیرد و این موضوع علاوه بر بالاتر بردن کیفیت تولید و نظارت راهبردی، درصد موفقیت طرح ها را افزایش می دهد.
وی در خصوص اولویت های دیگر کمیته امداد در زمینه اشتغال گفت: بخشی از فعالیت های اشتغال مانند شناسایی و نظارت بر طرح ها، برای اولین بار در شهرستان به مراکز نیکوکاری فعال و دارای توانمندی مربوطه به صورت آزمایشی واگذار خواهد شد.
مسکنی اعلام کرد: در 4 ماهه ابتدایی امسال 17 فقره وام اشتغال با اعتبار 550 میلیون تومان به مجریان طرح های اشتغال پرداخت شده است.
رئیس کمیته امداد جغتای اظهار کرد: در سال 97، 158 فقره وام با تامین اعتبار سه میلیارد و 689 میلیون تومان به مددجویان شهرستان در قالب طرح های دامپروری، اشتغال، اصناف و خدمات واگذار شده که از این میزان 29 فقره آن، به زنان سرپرست خانوار پرداخت شده است.
مسکنی اعلام کرد: سال گذشته360 مددجو شامل 148 زن و 212 مرد در دوره های آموزشی مهارتی اشتغال شرکت کرده اند.

انتهای پیام

۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۸
تعداد بازدید : ۱۹۶
کد خبر : ۲,۱۲۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید