اخبار

امروز انجام شد؛

افتتاح اولین مرکز نیکوکاری کارآفرینی وتوانمندسازی در شهرک صنعتی توس

رئیس کمیته امداد طرقبه شاندیز گفت: همزمان بادهه ولایت اولین مرکز نیکوکاری کارآفرینی و توانمندسازی در شهرک صنعتی توس مشهد با عنوان «مرکز نیکوکاری شهید برونسی» افتتاح شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمداسماعیل قلیچی با عنوان اینکه مراکز نیکوکاری، امر خدمت‌رسانی را سرعت داده‌اند، افزود: درواقع با راه اندازی این مراکز ارائه خدمات به صورت مردمی و بدون واسطه و فقط با نظارت کمیته امداد انجام می شود و معیشت، امور درمانی، مسکن،  تحصیل و ازدواج از جمله خدمات ارائه شده مراکز نیکوکاری به محرومان و نیازمندان است.
وی با اشاره به اینکه راه اندازی مراکز نیکوکاری در منطقه طرقبه شاندیز از سال گذشته آغاز شده است، افزود: مراکز نیکوکاری ثامن الائمه در دهستان ابرده، 14معصوم(ع) در شهر شاندیز و امام علی(ع) در دهستان جاغرق از سال گذشته فعالیت داشته اند و از امروز مرکز نیکوکاری شهید برونسی در شهرک صنعتی - شرکت زمزم کار خود را شروع می کند. 
قلیچی دلیل راه اندازی مرکز نیکوکاری در شهرک صنعتی توس را گسترش شبکه های ارتباطی حمایتی-مردمی و توجه به مراکز نیکوکاری مبتنی بر رویکرد توانمندسازی نیازمندان و ایجاد تشکلهای نیکوکاری دانست و ادامه داد: این مرکز با محوریت و پوشش دهی شهرکهای صنعتی و استفاده از ظرفیت تمام شرکت های موجود در شهرک صنعتی ایجاد شد.
رئیس کمیته امداد طرقبه شاندیز اظهار کرد: این اداره اکنون به هزار و 300 خانوار معیشت بگیر خدمات ارائه می دهد.
شایسته ذکر است: در این مراسم و با حضور مسئولان حکم مسئولیت احسان صادقی به عنوان رییس هیت عامل اعطا شد.

انتهای پیام

۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱
تعداد بازدید : ۱۰۲
کد خبر : ۲,۲۰۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید