اخبار

تعداد مراکز نیکوکاری در نیشابور به 18 مورد رسید

تعداد مراکز نیکوکاری در نیشابور به 18 مورد رسید
رئیس کمیته امداد نیشابور گفت: به صورت همزمان هفدهمین و هجدهمین مرکز نیکوکاری نیشابور با عنوان « مرکزنیکوکاری فرهنگیان میانجلگه و فرهنگیان زبرخان» به منظور سرعت بخشیدن به ارائه خدمت به قشر نیازمند با محوریت مردم با حضور مسئولان افتتاح شد و کار خود را آغاز کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هادی محمدیان با عنوان اینکه فعالیت مراکز نیکوکاری از سال 92 آغاز شده و همچنان ادامه دارد، بیان کرد: در راه اندازی مراکز نیکوکاری سعی بر این بوده تا حلقه اتصال بین مردم با نیازمندان بدون واسطه و فقط با نظارت کمیته امداد ایجاد شود که خوشبختانه در این زمینه شاهد موفقیت های خوبی بوده ایم.
وی با اعلام رویکرد مراکز نیکوکاری بر کارآفرینی و توانمندسازی مددجویان ، ادامه داد: اکنون در این شهرستان 18 مرکز نیکوکاری فعالیت دارند که به زودی 2 مرکز دیگر در این شهرستان افتتاح خواهد شد که هدف از ایجاد مراکز نیکوکاری محله را می توان شناسایی ، پیگیری و رفع مشکلات نیازمندان به صورت مطلوبتر و سریعتر بوسیله ارتباط موثر با خیرین  و احیاء کارکردهای اجتماعی فراموش شده مساجد نام برد.
محمدیان با اعلام اینکه با افتتاح این مرکز، تعداد مراکز نیکوکاری در نیشابور به 18 مرکز رسید، ادامه داد: از ابتدای سال تاکنون 1400 خانوار از خدمات تمامی مراکز نیکوکاری در نیشابور بهره مند شده اند .
وی از رشد 233 درصدی کمکهای مردمی به مراکز نیکوکاری در نیشابور خبر داد و افزود: میزان مشارکت مردم به این مراکز در مجموع بیش از سه میلیارد و 660 میلیون تومان برآورد شد.
شایسته ذکر است: مرکزنیکوکاری فرهنگیان میانجلگه و فرهنگیان زبرخان با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و خیران در اداره آموزش و پرورش شهر عشق آباد و شهر قدمگاه افتتاح شد .

hkjihd \dhl

۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۲۱
تعداد بازدید : ۱۲۹
کد خبر : ۲,۲۲۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید