اخبار

در ششمین روز از هفته دولت؛

مرکز نیکوکاری کارآفرینی و توانمندسازی شهدای لائین افتتاح شد

رئیس کمیته امداد کلات گفت: همزمان با ششمین روز از هفته دولت، مرکز نیکوکاری کارآفرینی و توانمندسازی شهدای لائین به منظور بهره مندی از ظرفیت مردمی در کمک به محرومان افتتاح شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامحسین الیاسیان با بیان اینکه محوریت مراکز نیکوکاری با مساجد و معتمدین محل است، افزود: با افتتاح این مرکز، اکنون در شهرستان 2مرکز نیکوکاری فعالیت دارند که به نیازمندان و مددجویان خدمات مختلف و متناسب با نیاز را ارائه می دهند.
وی اعلام کرد: در پنج ماهه نخست امسال تنها مرکز نیکوکاری شهرستان با نام «امام حسن مجتبی(ع)» بیش از 236 میلیون تومان مشارکت مردمی و نیکوکاران را جذب و در امور محرومان هزینه کرد.
رئیس کمیته امداد کلات ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مطلوب شوراهای اسلامی و دهیاران هزارمسجد با کمیته امداد، افتتاح این مرکز نیکوکاری را از نمونه های بارز این تعاملات و همکاریها دانست و اعلام کرد: همچون سنوات گذشته، خیران دهستان هزار مسجد در پیشبرد اهداف متعالی خدمت رسانی مطلوب به نیازمندان یاریگر کمیته امداد بودند که امیدواریم بعد از این نیز این روند با سرعت بالا انجام پذیرد.
الیاسیان بیان کرد: : فعالیتهای مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد، درصدد کوتاه کردن روند ارائه خدمت و سرعت بخشی به آن انجام خواهد شد و بصورت مردمی و بدون واسطه انجام می شود.
رئیس کمیته امداد کلات اظهار کرد: مراکز نیکوکاری حلقه اتصال بین غنی و فقیر در جامعه است و این مراکز باعث جلوگیری از اتلاف منابع مادی و معنوی جامعه و باعث بهره گیری از ظرفیت مطلوب خیرین و کارشناسان بومی و محلی در ارائه خدمت بهتر و کاهش قیمت تمام شده خدمت به نیازمندان میشود.
شایسته ذکر است: در این مراسم علاوه بر مسئولان کمیته امداد، غفرانی  بخشدار مرکزی، حجت الاسلام کریمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و اعضای شوراهای اسلامی ، دهیاران و خیران محلی نیز حضور داشتند.

انتهای پیام

۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۴۸
تعداد بازدید : ۱۴۱
کد خبر : ۲,۲۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید