اخبار

ساقی فرماندار کاشمر؛

تشکل های غیر دولتی بازوی کمکی وافزایش بهره وری در خدمات کمیته امداد است

تشکل های غیر دولتی بازوی کمکی وافزایش بهره وری در خدمات کمیته امداد است
فرماندار کاشمر با اشاره به نقش اثرگذار تشکل‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد، بر تقویت این شبکه‌ها تأکید و عنوان کرد: بهره‌گیری از تشکل‌های غیردولتی به‌عنوان امداد محله باعث افزایش بهره‌وری خدمات حمایتی نیز می‌شود.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مسلم ساقی در دیدار با رئیس کمیته امداد افزود: با بیان اینکه باید نگاه فوریتی و ضروری به بخش محروم جامعه وجود داشته باشد، افزود: خوشبختانه نگاه جدید کمیته امداد که مدیریت فقر است، اقدامی ارزشمند در راستای عدالت ترجیحی است که باید مورد توجه قرار گیرد و به آن عمل شود.
وی با تأکید بر اینکه کمک به مسئله مدیریت فقر، قطعاً منجر به انسجام فرهنگی و اجتماعی می‌شود، بیان کرد: کمیته امداد به‌عنوان یک تسهیلگر عمل می‌کند، به‌طوری‌که در حوزه توانمندسازی فعالیت‌ها و اقدامات خوبی انجام داده است.
ساقی یادآور شد: این نهاد در حوزه مددجویان و جامعه تحت حمایت تولید ماهی را به‌جای ماهی دادن در دستور کار قرار داده است و هر روز شاهد توانمند شدن این قشر از جامعه و خارج شدنشان از چرخه حمایت هستیم.
فرماندار کاشمر اشاره به اینکه یک‌ سوم جمعیت تحت حمایت کمیته امداد در بخش کوهسرخ سکونت دارند، گفت: برای تسریع در خدمت‌رسانی به مددجویان این بخش، ایجاد دفتر کمیته امداد در کوهسرخ ضروری است.
همچنین در این دیدار امام جمعه کاشمر بر فراهم کردن زمینه برای استفاده از خدمات کمیته امداد تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه جمعیت زیادی از مددجویان تحت حمایت کاشمر در بخش محروم کوهسرخ سکونت دارند، درخواست و مطالبه مردم این بخش مستقل شدن اداره کمیته امداد در این بخش است و انتظار ما این است که این تقاضای به‌حق مردم منطقه هرچه زودتر اجابت شود.
حجت‌الاسلام سیدکاظم طباطبایی با بیان اینکه کمیته امداد در شرایطی سخت و به‌فرمان بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد، گفت: در سایه تلاش‌ها و فعالیت‌هایی که در طول 40 سال از پیروزی انقلاب در این نهاد انقلابی انجام‌ شده است، شاهد رشد و توسعه در بخش‌های مختلف این نهاد حمایتی بودیم.
انتهای پیام
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۸
تعداد بازدید : ۱۰۳
کد خبر : ۲,۳۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید