اخبار

برپایی نمایشگاه توانمندی های کمیته امداد جغتای

برپایی نمایشگاه توانمندی های کمیته امداد جغتای
رئیس کمیته امداد جغتای گفت: درحاشیه همایش هم اندیشی توسعه شهرستان که با حضور نخبگان و سرمایه گذاران جغتایی ساکن در سایر نقاط کشور برگزارشد کمیته امداد جغتای نمایشگاه توانمندی های مجریان طرح های خودکفایی را برگزار کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا مسکنی از برگزاری همایش های علمی با حضور نخبگان ابراز امیدواری کرد و افزود: امیدواریم با ارتباط و تعامل با جامعه فرهیخته شهرستان بتوانیم شاهد توسعه فعالیت های اشتغالزایی و توانمندی خانواده های مددجویی باشیم.
وی به تشریح نقش موثر مشارکت های مردمی و نیکوکاران با کمیته امداد و سازمان های حمایتی پرداخت و اظهار کرد: با جذب مشارکت های نیکوکارانه به صورت مالی و معنوی می توان در رسیدگی به خانواده های ایتام و نیازمند گام های موثری برداشت.
مسکنی با اعلام اینکه در سال ۹۷، ۱۵۸ فقره وام با تامین اعتبار سه میلیارد و ۶۸۹ میلیون تومان به مددجویان شهرستان در قالب طرح های دامپروری، اشتغال، اصناف و خدمات واگذار شده که از این میزان ۲۹ فقره آن، به زنان سرپرست خانوار پرداخت شده است، ادامه داد: در ۴ ماهه ابتدایی امسال ۱۷ فقره وام اشتغال با اعتبار ۵۵۰ میلیون تومان به مجریان طرح های اشتغال پرداخت شده است.
رئیس کمیته امداد جغتای یادآور شد: در این نمایشگاه تولیداتی از قبیل آلوئه ورا، دستمال کاغذی، انواع کیف های چرمی، جوراب بافی و تولیدات عرقیات گیاهی ارائه شد.
شایسته ذکر است: شهرستان جغتای در ۳۳۰ کیلومتری شمال غرب مرکز استان واقع شده و با استانهای خراسان جنوبی و سمنان مرز مشترک دارد و  کمیته امداد جغتای از حدود سه هزار و 190 خانوار در قالب بیش از  ۶ هزار نفر از خدمات مختلف این نهاد بهره مند هستند.
انتهای پیام
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۵۴
تعداد بازدید : ۱۰۵
کد خبر : ۲,۳۳۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید