اخبار

اعتبارات اشتغال کمیته امداد سبزوار 5/2 برابر افزایش یافت

اعتبارات اشتغال کمیته امداد سبزوار 5/2  برابر افزایش یافت
رئیس کمیته امداد سبزوار گفت: در سال گذشته اعتبارات اشتغال این اداره از محل منابع بانکها (تبصره 16) 4 میلیارد و 300 میلیون تومان بود که امسال این رقم به 11 میلیارد تومان افزایش یافته است.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد داورزنی افزود: امسال به منظور اشتغالزایی مددجویان تحت حمایت 11 میلیارد تومان اعتبار از محل منابع بانکها به کمیته امداد سبزوار تخصیص داده شده است که پیش بینی می شود با این رقم 220 مورد شغل به صورت مستقیم ایجاد و راه اندازی شود.
رئیس کمیته امداد سبزوار اعلام کرد: سرانه تسهیلات اشتغال این نهاد که در سال گذشته 20 میلیون تومان بود امسال برای هر مددجو تا سقف 50 میلیون تومان افزایش یافته است.
داورزنی ادامه داد:  اعتبارات اشتغال کمیته امداد سبزوار در بخشهای "اشتغال خرد و کسب و کارهای کوچک و پشتیبان" به کارآفرینانی که می توانند فرصت شغلی ایجاد کنند پرداخت می شود. 
وی اظهار کرد: سال گذشته برای ۴۸۰ مددجوی تحت حمایت این نهاد در حوزه های دامپروری، کشاورزی، خدمات، صنعت و صنایع غذایی اشتغال مستقیم از محل منابع داخلی کمیته امداد، سامانه کارا و بانکها ایجاد شد.
شایسته ذکر است: 24 هزار نفر از جمعیت شهرستان ۳۰۶ هزار نفری سبزوار در قالب ۱۲ هزار و ۵۰۰ خانوار از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند.

انتهای پیام

۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۳
تعداد بازدید : ۲۱۴
کد خبر : ۲,۳۳۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید